Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Aleksandrów Łódzki

Strona główna > Kontakt > Fines Aleksandrów Łódzki

Fines

Aleksandrów Łódzki

Fines Aleksandrów Łódzki

Wojska Polskiego 12

95-070 Aleksandrów Łódzki
tel. 42 651 02 13
aleksandrowlodzki@operatorbankowy.pl

Fines Aleksandrów Łódzki

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wojska Polskiego 12
95-070 Aleksandrów Łódzki
tel. 42 651 02 13
aleksandrowlodzki@operatorbankowy.pl

Aktualności

Położone na terenie Aleksandrowa Łódzkiego biuro kredytowe Fines mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 12. Niska zabudowa, wyremontowane wnętrze, dogodna lokalizacja oraz bliskość miejsc postojowych stanowią znaczne udogodnienie dla klientów zainteresowanych ofertą Fines. Na miejscu można uzyskać informacje dotyczące produktów finansowych różnych banków i firm pozabankowych. W placówce udzielane są kredyty i pożyczki dla osób prywatnych, rolników oraz przedsiębiorców. Przy poszukiwaniu najbardziej optymalnej propozycji brane pod uwagę są możliwości finansowe Klientów oraz cele, na które pieniądze mają zostać przeznaczone.

Kontakt