Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Opalenica

Strona główna > Kontakt > Fines Opalenica

Fines

Opalenica

Fines Opalenica

Powstańca Kozaka 9

64-330 Opalenica
tel. 608 022 621
opalenica@operatorbankowy.pl

Fines Opalenica

pn. - pt. 9.00 – 15.00

Powstańca Kozaka 9
64-330 Opalenica
tel. 608 022 621
opalenica@operatorbankowy.pl

Aktualności

Fines Operator Bankowy posiada rozbudowaną sieć placówek agencyjnych i franczyzowych. Na terenie Opalenicy w województwie wielkopolskim biuro kredytowe mieści się przy ulicy Powstańca Kozaka 9. Lokal znajduje się w wolnostojącym budynku mieszkalnym z parterem przeznaczonym na działalność usługowo-handlową. Odnowione wnętrze zapewnia dogodne warunki do obsługi Klientów.
Do placówki zapraszamy wszystkich mieszkańców Opalenicy oraz okolic, którzy zainteresowani są ofertą produktów finansowych. W Fines analizujemy propozycje z wielu banków oraz firm pozabankowych, zapewniając odpowiednio dostosowane pod kątem indywidualnych wymagań szybkie pożyczki oraz kredyty – dla firm, dla rolników, dla klientów indywidualnych.

Kontakt