Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu Użytkownika zainteresowanego uzyskaniem kredytu z bankiem lub inną firmą finansową oferującą ten produkt finansowy, w tym także w celach statystycznych związanych z działalnością Spółki, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania i usuwania zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2014.1182 z późn. zm.).

Fines Augustów

Strona główna > Kontakt > Fines Augustów

Fines

Augustów

Fines Augustów

3-go Maja 40

16-300 Augustów
tel. 513 605 305
augustow@operatorbankowy.pl

Fines Augustów

pn. - pt. 9.00 – 17.00

3-go Maja 40
16-300 Augustów
tel. 513 605 305
augustow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Staramy się być wszędzie tam, gdzie finansowego wsparcia doradców poszukują nasi Klienci. Dlatego też jedną z wielu placówek Fines odnajdą Państwo w Augustowie. W oddziale czekają na Państwa eksperci, którzy dzięki dostępowi do rozbudowanej bazy produktów finansowych różnych banków oraz instytucji, będą w stanie wskazać ten najlepiej dopasowany i odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom. Kredyty, które proponujemy, są całkowicie bezpieczne – korzystając z naszej oferty unikacie Państwo ryzyka związanego z nieuczciwymi podmiotami oferującymi pożyczki z wysokim oprocentowaniem.

Z naszym ekspertami w Augustowie można skontaktować się osobiście, odwiedzając placówkę w godzinach jej funkcjonowania, bądź też telefonicznie lub mailowo.

Kontakt