Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Małdyty

Strona główna > Kontakt > Fines Małdyty

Fines

Małdyty

Fines Małdyty

Prusa 3 A

14-330 Małdyty
tel. 507 597 678
maldyty@operatorbankowy.pl

Fines Małdyty

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Prusa 3 A
14-330 Małdyty
tel. 507 597 678
maldyty@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines zlokalizowana jest w miejscowości Małdyty w województwie warmińsko-mazurskim przy ulicy Prusa 3A. Biuro kredytowe mieści się w wolnostojącym budynku w bliskiej odległości od Urzędu Gminy oraz w niewielkim oddaleniu od stacji kolejowej, dzięki czemu mieszkańcy okolicy mogą bez trudności dojechać do placówki. Na interesantów czekają doradcy, którzy prezentują kredyty i pożyczki z wielu banków oraz firm pozabankowych, z którymi współpracujemy. Na miejscu można również załatwić wiele formalności związanych z wyborem produktu finansowego.

Kontakt