Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Konferencja oraz VI Wielki Bal Fines już za nami!

Infolinia

58 345 85 45

Dziękujemy za wyjątkowe spotkanie oraz udaną zabawę podczas uroczystej Gali z okazji 10-lecia firmy.

W spotkaniu wzięło udział 300 osób, czołowych Agentów kredytowych z całej Polski oraz przedstawicieli banków i firm pozabankowych.

Ważnym punktem spotkania była prezentacja na temat Alior Banku, którą przedstawił Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Banku, oraz debata, na której zaproszeni goście z banków i firm pozabankowych zmierzyli się w pojedynku słownym.

Sobotni wieczór był pełen atrakcji. Galę poprowadził znany wszystkim Tomasz Kammel, a jedna z Agentek obecna na sali wylosowała 100.000 zł! Zostały wręczone nagrody z okazji 10-lecia firmy, również dla nas, za co serdecznie dziękujemy! Mamy nadzieję, że VI Wielki Bal Fines przejdzie do historii pod znakiem wspaniałej rozrywki oraz długo pozostanie w Państwa wspomnieniach. Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz świętowanie naszych wspólnych sukcesów do białego rana.