Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Kino Letnie Fines za nami!

Infolinia

58 345 85 45

licbark_4
licbark_3
puck_1
puck_2
puck_3
puck_4
puck_5
puck_6
puck_7
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
wejherowo_4
wejherowo_5
Tuchola_4
Tuchola_1
Tuchola_2
Tuchola_3
chodziez_1
chodziez_2
chodziez_3
chodziez_4
Rogoźno_1
Rogoźno_3
Rogoźno_2
Kłobuck3
Kłobuck4
Torun1
Torun2
Torun3
Torun4
licbark_1
Ziębice_1
Brodnica
Grodków

Za nami wyjątkowy wakacyjny event – Kino Letnie Fines! Pokazy filmowe odbyły się w 24 miastach w całej Polsce – trasa Kina Letniego rozpoczęła się 19 lipca w Pucku, zakończyła 22 sierpnia w okolicach Hrubieszowa. Mimo pogody, której w te wakacje nie dało się przewidzieć wszystkie pokazy filmowe odbyły się zgodnie z planem, a sama akcja cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców miast, w których zawitało Kino Letnie Fines.

Dziękujemy kinomaniakom w całej Polsce za tak liczne uczestnictwo w Kinie Letnim Fines!