Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

 Zapoznałam/-em się z treścią Regulaminu i Polityki prywatności oraz akceptuję ich treść.
 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach przesyłania przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji handlowych dotyczących produktów lub usług własnych Fines S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz. U. 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie email na adres iodo@fines.pl."

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach przesyłania przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji handlowych dotyczących produktów lub usług partnerów biznesowych Fines S.A. z branży finansowej i ubezpieczeniowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz. U. 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie email na adres iodo@fines.pl."

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie w celach marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych Fines S.A z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, laptop, tablet) lub automatycznych systemów wywołujących (np. sms, mms) zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jednolity: Dz. U. 2017 poz. 1907 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie email na adres iodo@fines.pl."

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie w celach marketingu bezpośredniego produktów lub usług partnerów biznesowych Fines S.A. z branży finansowej i ubezpieczeniowej, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, laptop, tablet) lub automatycznych systemów wywołujących (np. sms, mms) zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jednolity: Dz. U. 2017 poz. 1907 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie email na adres iodo@fines.pl."

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Kampania marketingowa z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

Strona główna > Kampania marketingowa z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka

Infolinia

58 345 85 45

stały
Przed nami dwa wyjątkowe święta – Dzień Mamy i Dzień Dziecka!

Z tej okazji Fines przygotowało akcję marketingową Upominek dla mamy i dla pociech mamy! Osoby, które w trakcie trwania kampanii odwiedzą placówki franczyzowe Fines Operator Bankowy, otrzymają prezenty. Dla Mam przygotowaliśmy między innymi lusterka w kształcie serca, a wśród upominków dla dzieci znajdą się plecaki-zwierzątka oraz elastyczne ołówki.

Szczególnie trzeba podkreślić fakt, iż akcja Upominek dla mamy i dla pociech mamy! cieszy się powodzeniem wśród franczyzobiorców, którzy chętnie angażują się w organizację tego wydarzenia. Dzięki tego typu akcjom marketingowym Agenci mają szansę zachęcić Klientów do odwiedzin biur Fines. Mamy nadzieję, że osoby, które przyjdą do placówki franczyzowej ucieszą się z upominków i docenią fakt, że dobra relacja z Klientem to dla Fines priorytet.

Lista placówek franczyzowych, w których odbędzie się kampania:

Biuro Wałbrzych (OB), ul. 1 Maja 4

Biuro Dobre Miasto (OB), ul. Zwycięstwa 2B

Biuro Tczew (OB), ul. Gdańska 7

Biuro Łochów (OB), ul. Długa 27

Biuro Grójec (OB), Pl. Wolności 18

Biuro Malbork (OB), ul. Kościuszki 19

Biuro Ruda Śląska (OB), ul. Niedurnego 43

Biuro Zabrze (OB), ul. Tarnopolska 60

Biuro Chojnice (OB), ul. Cechowa 10

Biuro Słupca (OB), Pl. Wolności 3/4

Biuro Witkowo (OB), ul. Poznańska 4

Biuro Poznań 4 (OB), Os. Piastowskie 36

Biuro Ruda Śląska 3 (OB), ul. Teatralna 1

Biuro Ostrów Mazowiecka (OB), Pl. Księżnej Anny Mazowieckiej 6

Biuro Puck (OB), Pl. Obrońców Wybrzeża 7a

Biuro Lębork (OB), ul. Reja 28

Biuro Reda (OB), ul. Dredowskiego 5/u2

Biuro Rumia (OB), ul. Gdańska 25

Biuro Pelplin (OB), ul. Mickiewicza 14a

Biuro Swarzędz (OB), ul. Rynek 8

Biuro Poznań 3 (OB), Os. Stare Żegrze 36

Biuro Pobiedziska (OB), ul. K. Odnowiciela 12

Biuro Pabianice (OB), ul. 20 Stycznia 56

Biuro Wodzisław Śląski (OB), ul. Kubsza 28

Biuro Rydułtowy (OB), ul. Traugutta 283

Biuro Rybnik (OB), ul. Sobieskiego 12

Biuro Lidzbark Warmiński (OB), ul. Wysokiej Bramy 7

Biuro Ostróda (OB), ul. Czarneckiego 4/4

Biuro Pasłęk (OB), ul. Bankowa 24a

Biuro Stalowa Wola (OB), ul. Okulickiego 142e

Biuro Nowa Ruda (OB), ul. Podjazdowa 2d

Biuro Bielsko Biała (OB), ul. Piastowska 7/2

Biuro Nowy Tomyśl (OB), ul. Poznańska 9

Biuro Wolsztyn (OB), ul. Kościelna2

Biuro Tarnowo Podgórne (OB), ul. Poznańska 100a

Biuro Luboń (OB), Al. Jana Pawła II 5/1h

Biuro Gniezno (OB), ul. Warszawska 14

Biuro Jastrzębie Zdrój 2 (OB), ul. Arki Bożka 16 CD

Zapraszamy!