Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Jesienny cykl szkoleń dobiegł końca

Infolinia

58 345 85 45

10 grudnia w Poznaniu zakończyliśmy kolejny cykl szkoleń w ramach Jesiennej Edycji Akademii Doradcy Fines.

Tematem tych szkoleń był kredyt gotówkowy i konsolidacyjny. Wspólnie z przedstawicielami: Alior Banku, Banku BPH, Getin Banku, Banku Pocztowego i TF Banku prezentowaliśmy aktualne oferty tych Banków oraz ich atuty sprzedażowe.

Były konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a każdy uczestnik szkolenia otrzymał Certyfikat potwierdzający jego ukończenie. Szkolenia odbyły się w 12 miastach, a udział w nich wzięło prawie pół tysiąc osób! To rekord dotychczasowych frekwencji 🙂 Bardzo dziękujemy!

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom głównych nagród, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i dużą aktywność. Jesteśmy przekonani, że zdobyta podczas tych szkoleń wiedza, aktywnie przez Państwa wykorzystywana w bieżącej pracy, podczas obsługi Klientów, szybko przyczyni się do wzrostów sprzedaży. Tego Państwu życzymy!  Do zobaczenia na Wiosennej Edycji Akademii Doradcy Fines!