Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Jesienna Akademia Doradcy Fines już za nami!

Infolinia

58 345 85 45

123
124
125
127
128
129
130
131
132
133

Jesienna edycja Akademii Doradcy Fines cieszyła się dużym zainteresowaniem. I nic dziwnego – omawiane były zupełnie nowe produkty w ofercie Fines (BPH, TF Bank, Fundusz Mikro), a uczestnicy mieli szansę zdobycia wielu atrakcyjnych nagród i gadżetów reklamowych. Prowadzący szkolenia zawsze dokładają wszelkich starań, by przekazać wiedzę wraz z dużą dawką dobrego humoru.

Gościliśmy we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim, a także w naszej sopockiej siedzibie Fort Fines. Kolejne szkolenia odbyły się w: Rzeszowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Warszawie, Toruniu i Poznaniu.