Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Jedyna Taka – nowa gwiazda wśród pożyczek tylko w Fines!

Infolinia

58 345 85 45

nowoSC_jedynataka_2019

Jedyna Taka – nowa gwiazda wśród pożyczek tylko w Fines!

Dlaczego Jedyna? Ponieważ tylko ona zapewnia szybki proces podpisywania umów poprzez system elektroniczny. Wszystkie potrzebne dokumenty przesyłane są drogą mailową. Wspomaga to cały proces pożyczkowy i pozwala na ograniczenie się do minimum formalności. Kiedy potrzebne są pieniądze, jednym z najważniejszych czynników jest sprawne przeprowadzenie wniosku pożyczkowego. Wystarczy jedno spotkanie w placówce Fines, aby sfinalizować pożyczkę JedynaTaka. Sprawdź sam!

Jak działa JedynaTaka?

  • Agent wprowadza wniosek do systemu, Klient otrzymuje dokumenty na podany adres e-mail oraz dedykowaną wiadomość SMS. Potwierdzeniem podpisania umowy jest wpisanie kodu z wiadomości SMS do systemu.
  • Okres kredytowania do 36 miesięcy.
  • Kwota pożyczki do 15 000 zł.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z najbliższą placówką Fines Operator Bankowy lub sprawdź informacje na stronie TUTAJ.