Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

II Kongres Franczyzobiorców sieci Fines

Infolinia

58 345 85 45

21-22 listopada 2014 r. po raz drugi spotkaliśmy się w Hotelu Copernicus w Toruniu na Kongresie Franczyzowym Fines.

Podsumowaliśmy mijający rok, zaplanowaliśmy ogólnopolskie działania marketingowe, którymi niebawem obejmiemy naszą sieć franczyzową. Powołaliśmy też Radę Doradców Fines, złożoną z franczyzobiorców, która opiniuje i podsuwa swoje pomysły oraz często sprawdzone na lokalnym rynku działania i porady.

Usłyszeliśmy również, za co serdecznie dziękujemy, masę serdecznych słów ze strony naszych franczyzobiorców.

Kongres zakończył się niezwykle ciekawie – wystąpił zaproszony gość, obecnie nr. 1 w Polsce na rynku szkoleń motywacyjnych – pan Jacek Walkiewicz. Ponad 2 godziny słuchaliśmy wskazówek jak z uśmiechem iść przez życie zawodowe i prywatne osiągając równowagę i sukcesy. Było dużo łez śmiechu, a fantastyczny nastrój panował wśród obecnych do wczesnych godzin porannych.