Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

II cykl warsztatów sprzedażowych OB rozpoczęty

Infolinia

58 345 85 45

338

Druga część szkoleń dedykowanych doradcom placówek Fines Operator Bankowy ruszyła z końcem lutego.

Ponownie spotykamy się w Sopocie, Poznaniu, Katowicach i Tarczynie pod Warszawą w celu doskonalenia umiejętności sprzedażowych, poznania najlepszych sposobów pozyskiwania klientów czy uaktualnienia wiedzy produktowej.

Terminy spotkań:

19-20.02 – Centrala Fines, Sopot

5-6.03 – Hotel Delicjusz, Trzebaw (k/Poznania)

12-13.03 – Hotel Bazantowo Sport, Katowice

18-19.03 – Rancho Pod Bocianem, Przypki (k/Tarczyna)

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zapisania się na szkolenie, prosimy o kontakt mailowy: koordynator@fines.pl.