FOTOWOLTAIKA DLA ROLNIKA

Oszczędne i ekologiczne podejście do energii dla Twojego gospodarstwa

Dlaczego warto postawić na fotowoltaikę właśnie teraz?

Podłącz się do czystej energii

Wpływaj realnie na środowisko, generując bezemisyjną, zieloną energię. Dbałość o środowisko naturalne poprzez wykorzystanie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla (CO2) i tym samym dbasz o czystsze powietrze.

Promienie słoneczne to darmowa energia dla Twojego gospodarstwa. Decydując się na instalację paneli, uniezależniasz się od dostawców energii i ewentualnych podwyżek za prąd.

Obniżenie rachunków za elektryczność jest możliwe. Decydując się na instalację fotowoltaiczną w swoim gospodarstwie zyskujesz szereg korzyści dla swojego portfela oraz środowiska.

Efektywnie wykorzystaj nieużytki

Panele fotowoltaiczne możesz zainstalować na na gruntach niedostosowanych do uprawy oraz na dachach budynków gospodarczych. Dzięki temu do tej pory niewykorzystywana powierzchnia może zacząć generować zyski.

Podłącz się do czystej energii

Chroń swój portfel przed rosnącymi cenami energii

Uzyskaj ulgę w podatku rolnym

Decyzja o instalacji paneli fotowoltaicznych daje Ci możliwość skorzystania z ulgi inwestycyjnej, obniżającej podatek rolny. Dla Ciebie obniżenie wysokości podatku VAT oznacza znacząco niższą cenę inwestycji w instalację fotowoltaiczną.

Wygenerowana nadwyżka energii nie marnuje się. Możesz ją wykorzystać w późniejszym okresie, kiedy dni są znacząco krótsze, a co za tym idzie, produkcja energii niższa.

Magazynuj uzyskaną energię

Gwarancja paneli aż 25 lat

Po upływie gwarancji, wydajność paneli wynosi aż ok. 80%. W dalszym ciągu możesz korzystać z darmowych zasobów prądu i cieszyć się inwestycją w instalację paneli fotowoltaicznych.

Najlepsze panele fotowoltaiczne na rynku

W Fines dbamy o dobór paneli najlepszej jakości. Wybierając panele monokrystaliczne stawiamy na wydajność, dzięki czemu oczekiwana moc instalacji zostaje uzyskana przy użyciu mniejszej ilości modułów. Oznacza to, że prócz oszczędności miejsca, na którym wykonamy montaż paneli, zyskujemy wydłużoną trwałość instalacji oraz dłuższą gwarancję.

Rosnące ceny za prąd to realny problem

Czy wiesz, że już od 2020 roku rachunki za energię elektryczną mogą wzrastać o 11,6% rocznie?

Szacunkowy wzrost średniej ceny 1kWh energii elektrycznej w Polsce

Instalacja fotowoltaiczna pozwala na zmniejszenie obecnego rachunku za prąd nawet o 80%

Zrób pierwszy krok i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą i oszacujemy niezobowiązującą kalkulację instalacji fotowoltaicznej.

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.