Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines w „Przewodniku dla Pośredników Finansowych 2017/2018”

Infolinia

58 345 85 45

franczyzobiorca_fines_anna_milek
IMG_20170105_224624
IMG_6883

Właśnie ukazał się kolejny numer magazynu biznesowego „Przewodnik dla Pośredników Finansowych 2017/2018”, który jest poświęcony perspektywom rozwoju pośrednictwa finansowego w 2018 r.

Najnowsze wydanie zawiera m.in. wypowiedź Piotra Przedlackiego – Prezesa Zarządu Fines SA (https://franczyzabanku.pl/300-placowek-franczyzowych-fines) oraz dwoje naszych partnerów franczyzowych: Anny Miłek z Głogowa (https://franczyzabanku.pl/franczyza-fines-z-perspektywy-franczyzobiorcy-anny-milek) oraz Mikołaja Roszczaka, który ma placówki franczyzowe Fines w Miliczu i Krotoszynie (https://franczyzabanku.pl/o-franczyzie-fines-opowiada-franczyzobiorca-mikolaj-roszczak).

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.