Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines – Solidny Partner w pośrednictwie finansowym

Infolinia

58 345 85 45

Fines - sprawdzony partner w pośrednictwie finansowym
Fines - solidny partner w posrednictwie finansowym 2
Fines - solidny partner w posrednictwie finansowym 1
Fines - solidny partner w posrednictwie finansowym 7
Fines - solidny partner w posrednictwie finansowym 8
Fines - solidny partner w posrednictwie finansowym 3
Fines - solidny partner w posrednictwie finansowym 4

Fines – Solidny Partner w pośrednictwie finansowym

Mamy przyjemność ogłosić, że 2 marca 2019 r. Fines po raz kolejny otrzymał Certyfikat Solidnej Firmy. Wyróżnienie zostało nam przyznane już 12-krotnie, co dodatkowo zostało nagrodzone Statuetką Szmaragdową.

Profesjonalne podejście do partnerów biznesowych oraz do praw konsumentów, jak i wsparcie w prowadzeniu własnej działalności to cechy, za które Fines został nagrodzony przez Program Solidna Firma. Certyfikat jest potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności firmy oraz stabilnej sytuacji finansowej. Swoją działalnością chcemy dawać korzystne możliwości rozwoju dla przedsiębiorców na rynku pośrednictwa finansowego.

Jedną z podstawowych wartości dla nas jest profesjonalizm w codziennych czynnościach. Od początku założenia firmy staramy się doskonalić kompleksowe wsparcie naszych pracowników. Wchodząc we współpracę, chcemy kompleksowo pomóc naszym pośrednikom finansowym rozwinąć własną firmę oraz dodatkowo przedstawić, jak działa franczyza. Jest to gotowy pomysł na własny biznes, który ma możliwość rozwoju nie tylko w dużym, ale także małym mieście.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że nasze usługi są niezmiennie uznawane za najwyższą jakość obsługi.

 

Autor: Martyna Kowalska