Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines pobudza do dobrych decyzji zimową edycją Fines Cafe!

Infolinia

58 345 85 45

Kruszwica-Kafe
Pasłęk
image001

Fines SA po raz drugi w tym roku pobudza mieszkańców 16 miast w Polsce do podejmowania dobrych decyzji finansowych.

Tym razem mobilny rower serwuje rozgrzewające zimowe herbaty i kawę, przy których osoby zainteresowane mogą porozmawiać z opiekunem klienta Fines o najlepszej formie finansowania swoich potrzeb, a następnie udać się do placówki Fines Operator Bankowy, by sprawdzić swoją zdolność kredytową.

Celem projektu Fines Cafe jest dotarcie do mieszkańców miejscowości, w których znajdują się biura Fines Operator Bankowy i zaistnienie w ich świadomości. Dostarczamy przyjemny dodatek do zimowych spacerów,  możliwość spotkania się ze znajomymi w przestrzeni swojego miasta podczas ciekawego wydarzenia, a przede wszystkim, dzięki profesjonalnym doradcom w placówkach Fines Operator Bankowy – pobudzamy do dobrych decyzji – wyjaśnia Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku Fines S.A. (na zdjęciu).

Zimowa Edycja trwa od 4 do 20 grudnia.

 

 

Terminy i miejsca akcji:

Witkowo – 4.12

Kruszwica – 5.12

Łódź – 5.12

Golub Dobrzyń – 6.12

Łódź – 6.12

Lipno – 7.12

Włocławek – 8.12

Wodzisław Śląski – 11.12

Bystrzyca Kłodzka – 13.12

Kamienna Góra – 14.12

Szprotawa – 15.12

Ziębice – 16.12

Grodzisk Mazowiecki – 18.12

Tomaszów Mazowiecki – 19.12

Busko Zdrój – 20.12

Wstęp na wydarzenia organizowane przez Fines Operator Bankowy jest całkowicie bezpłatny.

Do zobaczenia w Waszym mieście!