Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines na dniach Swarzędza!

Strona główna > Bez kategorii > Fines na dniach Swarzędza!

Infolinia

58 345 85 45

W dniach 23-25 czerwca Swarzędz miał swoje święto! Fines Operator Bankowy w Swarzędzu jako jeden ze sponsorów Dni Swarzędza zorganizował ciekawe atrakcje oraz zadbał o to, by każdy z gości otrzymał specjalny, dedykowany upominek.

Podczas Dni Swarzędza każdy chętny otrzymał słodycze i gadżety, a także mógł sobie zrobić zdjęcie z finesową mewą lub wyjątkową szczudlarką.

Podczas zabawy nie zabrakło oczywiście czasu na spotkanie z profesjonalnymi pracownikami placówek Fines Operator Bankowy, którzy zawsze chętnie doradzą i pomogą wybrać kredyt idealny!