Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines laureatem programu Solidna Firma 2017!

Infolinia

58 345 85 45

logotyp_sf2017
Fines
Fines (1)
edf

Mamy przyjemność ogłosić, iż 9 lutego w Warszawie, podczas corocznej Gali, wręczone zostały Certyfikaty Solidnej Firmy – Firma Fines S.A. zdobyła to prestiżowe wyróżnienie już po raz 11.

Certyfikat Solidna Firma to potwierdzenie:

– stabilnej sytuacji finansowej firmy,

– rzetelności i wiarygodności,

– realizacji założeń CSR, czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu,

– najwyższych standardów pracowników i zarządu firmy,

– przynależności do grona znanych i cenionych firm.

Co roku nasza firma przechodzi wieloetapową kontrolę. Jej wynikiem było m. in. otrzymanie Brązowej Statuetki Solidnej Firmy 2013 oraz specjalnego wyróżnienia – Perły Solidności 2016.

Certyfikat Solidna Firma to dowód na to, że firma Fines, niezmiennie od lat, świadczy usługi najwyższej jakości!