fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

efines raty tu i teraz

Prowadzenie biznesu wymaga ciągłego dostosowywania się do aktualnych potrzeb konsumentów. Raty online to skuteczna metoda zwiększenia sprzedaży. Proponując takie rozwiązanie, docierasz do grupy klientów, która nie zdecydowałaby się na zakup Twojego produktu lub usługi ze względu na cenę. To także korzystne rozwiązanie dla firm działających w branży e-commerce, stacjonarnych hipermarketów, np. z elektroniką użytkową, butików czy firm sprzedających usługi.

efines raty tu i teraz
Strona główna > efines raty tu i teraz

Formularz zgłoszeniowy onlineRozumiem, że wysyłając zgłoszenie zawarte w niniejszym Formularzu jednocześnie wyrażam zgodę Fines S.A. na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty Systemu Ratalnego Fines oraz na przesłanie mi informacji lub oferty handlowej, której dotyczy zgłoszenie, drogą poczty elektronicznej.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

efines raty tu i teraz – dlaczego warto zaproponować je swoim klientom?

Firmy, które zdecydują się na dołączenie do swojej oferty produktu efines raty tu i teraz, mogą proponować swoim klientom rozłożenie zakupów na raty. Dzięki temu zwiększa się wartość sprzedaży i pojawia nowa szansa na przyciągnięcie klientów, którzy nie zdecydowaliby się na zakup ze względu na cenę bądź brak środków w momencie pojawienia się potrzeby zakupowej.

Zasada działania efines raty tu i teraz jest naprawdę prosta. Potencjalni klienci sklepu mogą skorzystać z szybkiego procesu rejestracji. Klient wchodzi na stronę efines raty tu i teraz skanując kod QR firmy, a następnie wybiera kwotę, okres spłaty i uzupełnia wniosek. Po pozytywnej decyzji zawiera umowę z bankiem, a przedsiębiorca, którego kod QR klient zeskanował,  otrzymuje potwierdzenie realizacji transakcji. Na podstawie trzymanych informacji możesz przystąpić do realizacji usługi bądź wydania towaru.

To prosty sposób, aby pozyskać dla swojej firmy dodatkowych klientów i jednocześnie sprzedawać więcej produktów lub usług. Efines raty tu i teraz to praktycznie natychmiastowa wypłata należnych środków na rzecz firmy, tuż po podpisaniu umowy finansowania ratalnego.
Po zakończeniu procedury kredytowej klient dokonuje płatności ratalnych zgodnie z harmonogramem. Dzięki temu nie musisz martwić się o płynność finansową swojego przedsiębiorstwa, a jednocześnie zwiększysz dochody poprzez rozszerzenie sprzedaży.

Proces rejestracji firmy przed współpracą z efines raty tu i teraz

Promowanie możliwości zakupu ratalnego poprzez efines raty tu i teraz jest naprawdę proste. Wystarczy, że dołączysz swoją firmę do programu partnerskiego. Aby umożliwić swoim klientom opcję zakupu produktów i usług na raty, po spotkaniu ze specjalistą efines, musisz wypełnić wniosek.

W formularzu podaj: imię i nazwisko, NIP firmy wraz z nazwą, dane kontaktowe oraz firmowy numer konta wraz z identyfikatorem teczki, którą otrzymasz od nas na spotkaniu (ewentualnie drogą pocztową).

Po zarejestrowaniu firmy w programie efines raty tu i teraz, otrzymasz indywidualny kod QR dla swojego przedsiębiorstwa. Możesz go udostępniać swoim klientom w trakcie finalizacji zamówienia. Co więcej, zyskasz dostęp do materiałów marketingowych, które pomogą Ci wypromować usługę wśród potencjalnych klientów. Proponowanie kupującym możliwości zrealizowania zakupu ratalnego towarów i usług to przede wszystkim:

 • większa szansa na przyciągnięcie uwagi nowych klientów,
 • zwiększenie miesięcznych dochodów przedsiębiorstwa,
 • ekspresowa procedura weryfikacji wniosku o udzielenie pożyczki ratalnej – decyzja dla klienta nawet w kilkanaście minut.

Nie czekaj! Poinformuj swoich klientów o wygodnym systemie ratalnym i zwiększ sprzedaż w przedsiębiorstwie!

Dlaczego konsumenci w XXI wieku chętnie kupują na raty?

Zależy Ci na tym, aby zmaksymalizować zyski swojej firmy i umożliwić potencjalnym klientom zakup towarów, których normalnie nie byliby w stanie kupić? Wypromuj efines raty tu tu i teraz, a na pewno poczujesz różnicę w zyskach swojego przedsiębiorstwa! W dzisiejszych czasach na zakupy ratalne decyduje się coraz więcej osób. To dobry sposób, aby pokryć wydatki związane z zakupem sprzętu RTV i AGD, komputerów, mebli lub akcesoriów wyposażenia dla domu.

Ze względu na coraz większą popularność produktów ratalnych warto zadbać o to, aby zapewnić swoim klientom szybki dostęp do ofert zakupów ratalnych. Efines raty tu i teraz to program, który umożliwia szybką weryfikację wniosku kredytowego klienta sklepu, minimum formalności do załatwienia, a także gwarantuje szybką wypłatę środków należnych przedsiębiorcy, który realizuje sprzedaż ratalną towarów i usług.

Jak promować zakupy ratalne efines w swoim sklepie?

Po zarejestrowaniu swojej firmy do programu efines raty tu i teraz, możesz rozpocząć skuteczną promocję tych usług wśród klientów. Pracownicy sklepu mogą proponować osobiście możliwość skorzystania z zakupów ratalnych. Możesz też rozdawać ulotki promocyjne, postawić standy reklamowe na terenie firmy, a także dodać informację o możliwości zakupów na raty efines na stronie internetowej. Główne powody, dla których warto rozpocząć promocję nowatorskiego programu ratalnego to:

 • minimum formalności,
 • przejrzyste zasady współpracy,
 • brak prowizji po stronie firmy decydującej się na przystąpienie do programu.

Pamiętaj! Jeśli myślisz o rozszerzeniu zakresu sprzedaży w swojej firmie i przyciągnięciu uwagi nowych klientów – zdecyduj się na dołączenie do programu ratalnego efines. Wypełnij wiosek, poczekaj na weryfikację i rozpocznij sprzedaż ratalną, która pomoże Ci zwiększyć poziom dochodów przedsiębiorstwa!

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.