fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

VeloBank – kredyt dla rolników

Kredyty dla rolników są świetną opcją pozyskania dodatkowej gotówki na rozwój własnego gospodarstwa rolnego. To także istotna pomoc w sytuacjach klęsk żywiołowych lub zapotrzebowania na ziarna, które są niezbędne do wypracowania plonów. Sprawdź, czy oferta kredytu rolniczego w VeloBanku jest warta uwagi i dlaczego. W przypadku tej instytucji możesz liczyć na naprawdę atrakcyjne warunki finansowania.

VeloBank – kredyt dla rolników
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla rolników > VeloBank – kredyt dla rolników

Kredyt gotówkowy dla rolników VeloBank – czym się wyróżnia?

 • Kwota kredytu od 2000 do nawet 200 000 zł
 • Okres spłaty do 120 miesięcy
 • Atrakcyjne warunki kredytowe
 • Minimum formalności do załatwienia
 • Możliwość ubiegania się o kredyt już po 18 roku życia.

Kto może otrzymać kredyt dla rolnika w VeloBanku?

Jeśli chodzi o kredyt dla rolnika w VeloBanku warunki jego uzyskania są naprawdę proste. Wystarczy, że potencjalny kredytobiorca:

 • Ma ukończone 18 lat
 • Posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • Wykazuje odpowiednio wysokie dochody z racji prowadzenia działalności rolniczej
 • Nie ma negatywnych wpisów w BIK i innych bazach dłużników.

To podstawowe warunki do spełnienia, które są istotne dla VeloBanku. Kredyt dla rolnika dostępny zaraz po ukończeniu pełnoletności to świetna opcja dla każdego, kto poszukuje finansowania już na samym początku prowadzenia działalności rolniczej w Polsce. Do kredytu rolniczego w VeloBanku akceptowane są źródła dochodu z prowadzenia działalności rolniczej.

VeloBank podczas analizowania wniosków o kredyty rolnicze bierze pod uwagę głównie faktury za sprzedaż produktów rolnych z ostatnich 12-miesięcy. Wszelkie dotacje są uznawane jako dochód dodatkowy i akceptowane tylko takie, które są wystawione na wnioskodawcę. Więcej informacji uzyskasz, odwiedzając placówkę banku lub jedno z biur kredytowych Fines Operator Bankowy.

Jak złożyć wniosek o kredyt rolniczy VeloBank?

Chcesz otrzymać kredyt dla rolnika w VeloBank, ale nie wiesz, jak najlepiej złożyć wniosek? Masz kilka opcji. Możesz wypełnić wniosek samodzielnie i złożyć go osobiście w oddziale banku lub poprosić o kontakt ze strony pracownika banku. Dobrą opcją jest także korzystanie z pomocy specjalistów kredytowych Fines w stacjonarnych placówkach na terenie Polski. Dzięki temu wygodnie dopełnisz formalności, a także zdobędziesz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z taką formą kredytu. Dodatkowo pracownik biura Fines Operator Bankowy zajmie się porównaniem kilku ofert kredytów rolniczych oraz pomoże w wyborze tej najlepszej.

Procedura wnioskowania o kredyt rolniczy w VeloBanku jest prosta. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową banku lub poprosisz o pomoc eksperta Fines, a następnie:

Po poprawnej weryfikacji wniosku przez bank i otrzymaniu pozytywnej decyzji należne środki zostaną wypłacone tuż po podpisaniu umowy kredytu dla rolnika. VeloBank najczęściej rozpatruje wnioski potencjalnych kredytobiorców maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych w zależności od tego, jaka jest sytuacja finansowa wnioskodawcy.

Kredyt gotówkowy dla rolnika w VeloBanku – opłaty i prowizje

Jeśli chodzi o kredyt dla rolnika w VeloBanku, warto mieć na uwadze wszelkie koszty związane z takim zobowiązaniem. Dokładną tabelę opłat i prowizji znajdziesz bezpośrednio na stronie internetowej tej instytucji, a także sprawdzisz z pomocą eksperta w biurze kredytowym Fines. Dokładne koszty kredytu takie, jak np. oprocentowanie, RRSO, prowizja oraz marża są uwzględnione w umowie kredytowej przedstawianej każdemu klientowi z osobna. Pozostałe koszty to m.in. sporządzenie symulacji zmiany harmonogramu spłat (25 zł), zaświadczenie o spłacie kredytu (30 zł) i wiele innych kosztów.

Dokładny spis kosztów wydania zaświadczeń oraz innej dokumentacji związanej z kredytem rolniczym w VeloBanku możesz przeanalizować na stronie internetowej banku. Ogólnie rzecz biorąc, same koszty udzielenia kredytu oraz całkowita kwota do spłaty w przypadku kredytu dla rolnika w VeloBank nie jest duża, a więc warto się nią zainteresować chcąc zdobyć dodatkową gotówkę dla swojego gospodarstwa rolnego.

Czy warto skorzystać z oferty kredytu VeloBanku dla rolnika?

Zdecydowanie warto zastanowić się nad złożeniem wniosku o kredyt dla rolnika w VeloBank – zarówno w placówce tej instytucji, jak i za pośrednictwem pracownika biura Fines Operator Bankowy. Duża dostępna kwota kredytu, możliwie najdłuższy okres spłaty oraz proste do dopełnienia formalności kredytowe to główne kwestie, które sprawiają, że oferta finansowania dla rolnika w VeloBanku jest naprawdę dobrym wyborem.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments