fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Smartney – pożyczka dla rolników

Potrzebujesz dodatkowych środków na prowadzenie działalności rolniczej w krótkim czasie? W takim razie sprawdź ofertę firmy Smartney, gdzie pożyczka dla rolnika udzielana jest z minimum formalności i to na całkiem sporą kwotę. Sprawdź, jak to działa i przekonaj się, czy warto podpisać umowę pożyczki rolniczej w Smartney.

Smartney – pożyczka dla rolników
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla rolników > Smartney – pożyczka dla rolników

Smartney, czyli pożyczka dla rolnika. Co warto wiedzieć?

 • Kwota finansowania od 3 do 60 tys. zł
 • Okres spłaty od 6 do 96 miesięcy
 • Możliwość konsolidowania pożyczek
 • Przejrzyste warunki finansowania
 • Prosty proces wnioskowania.

Kto może ubiegać się o pożyczkę dla rolnika w Smartney?

O pożyczkę rolniczą w Smartney możesz ubiegać się po spełnieniu podstawowych warunków, takich jak inni pożyczkobiorcy. Podstawowe kwestie do spełnienia, to:

 • Ukończenie co najmniej 23 lat, ale nie więcej niż 70 lat
 • Posiadanie własnego rachunku bankowego
 • Aktualny dowód tożsamości.

Jeśli chodzi o finansowanie w postaci pożyczki rolniczej w Smartney, warto dodać, iż instytucja wymaga dostarczenia potwierdzenia wpływów z faktur z ostatnich 3 miesięcy na konto bankowe klienta. Instytucja akceptuje dochody ze sprzedaży płodów rolnych wpływających na konto rolnika, a także dotacje. Te są jednak uwzględniane tylko wtedy, kiedy wpływy z dotacji są realizowane przez co najmniej 3 ostatnie miesiące. To podstawowe kwestie, które są potrzebne do wyliczenia dochodu rolnika ubiegającego się o pożyczkę w Smartney.

Pamiętaj, że możesz poprosić specjalistów w placówkach Fines Operator Bankowy o wyliczenie dokładnej zdolności kredytowej oraz porównanie wielu ofert banków i firm pożyczkowych w zakresie pożyczek dla rolników. Smartney to tylko jedna z wielu firm, gdzie możesz ubiegać się o dodatkowe pieniądze dla swojego gospodarstwa rolnego.

Pożyczka dla rolnika w Smartney – jak złożyć wniosek?

Wnioskowanie o pożyczkę dla rolników w Smartney jest naprawdę proste. Wystarczy, że skorzystasz ze stacjonarnej obsługi w placówkach Fines lub skorzystasz z aplikacji eFines.pl, gdzie łatwo dopełnisz formalności i zdobędziesz ciekawą ofertę pożyczki dla rolnika w Smartney. Dzięki temu wygodnie uzupełnisz stosowny wniosek wraz ze swoją dokumentacją dochodową z racji prowadzenia działalności rolniczej i otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki.

Dobrą alternatywą dla samodzielnego wnioskowania przez internet na stronie firmy pożyczkowej jest wizyta w oddziale Fines Operator Bankowy. Eksperci na miejscu nie tylko kompleksowo przedstawią ofertę, ale i pomogą w dopełnieniu formalności potrzebnych do udzielenia pożyczki dla rolnika przez Smartney. W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie atrakcyjności oferty możesz poprosić pracownika biura kredytowego o porównanie ofert innych pożyczek i kredytów dla rolników, aby móc wybrać tę najlepszą na rynku.

Czy warto wziąć pożyczkę dla rolnika w Smartney? Wady i zalety

Zaciągnięcie pożyczki dla rolnika w Smartney to przede wszystkim wygoda oraz przejrzyste warunki spłaty. Atutem oferty jest długi okres spłaty do 96 miesięcy, co w przypadku firm pożyczkowych jest rzadkością. Pewnym ograniczeniem może być kwota finansowania, która opiewa maksymalnie na wartość 60 tys. zł. Jeśli Twoje gospodarstwo rolne nie potrzebuje finansowania na duże kwoty, a dodatkowe pieniądze chcesz otrzymać nawet w ten sam dzień – postaw na pożyczki rolniczy w Smartney i przekonaj się, jakie to proste.

Analizując wszelkie za i przeciw zaciągnięcia pożyczki dla rolnika w Smartney – zdecydowanie warto wybrać tę opcję, ale tylko wtedy, kiedy zależy Ci na czasie i chcesz spożytkować otrzymane pieniądze na dowolnie wybrany cel. Kiedy poszukujesz formy finansowania pozwalającej na pokrycie inwestycji w maszyny lub nieruchomości rolne – lepiej poszukaj innych ofert. Możesz to zrobić z pomocą eksperta w biurze Fines Operator Bankowy i to bez żadnych ukrytych kosztów!

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments