fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Reset Finanse – pożyczka dla rolników

W sieci znajdziesz wiele ciekawych ofert finansowania, które skierowane są także do rolników działających na terenie Polski. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o podpisaniu umowy pożyczki dla rolnika w Reset Finance lub jakiejkolwiek innej firmie pożyczkowej, koniecznie weź pod uwagę warunki finansowania oraz przyznania dodatkowej gotówki. Poniżej znajdziesz najciekawsze informacje na temat pożyczek dla rolników w Reset Finance.

Reset Finanse – pożyczka dla rolników
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla rolników > Reset Finanse – pożyczka dla rolników

Pożyczka dla rolnika Reset Finance – najważniejsze informacje

 • Kryterium oceny pożyczkobiorcy jest wartość i lokalizacja nieruchomości
 • Finansowanie nawet do 60 miesięcy
 • Kwota pożyczki ustalana indywidualnie z każdym klientem
 • Prosty sposób dopełnienia formalności pożyczkowych
 • Brak konieczności sprawdzania baz BIK, BIG, KRD i innych.

Pożyczki dla rolników w Reset Finance – jak to działa w praktyce?

Dostępne w sieci pożyczki dla rolników w Reset Finance są dostępne dla każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą lub taką związaną z rolnictwem. Instytucja udziela finansowania w zakresie pożyczek dla rolników po dokładnej analizie wartości przedmiotu będącego zabezpieczeniem zobowiązania. Jako rolnik możesz otrzymać dodatkowe pieniądze, gdzie zabezpieczeniem finansowania będą nieruchomości rolne, działki uprawne lub działki budowlane. Na podstawie oceny ich wartości firma Reset Finance udzielająca pożyczek dla rolników przedstawi ofertę uwzględniając ostateczną kwotę pożyczki oraz okres finansowania.

Jak wnioskować o pożyczkę rolniczą w Reset Finance?

Zanim złożysz wniosek o pożyczkę w Reset Finance, musisz dokładnie określić swoje potrzeby z zakresu finansowania działalności gospodarczej oraz poprosić firmę pożyczkową o ustalenie dostępnej kwoty pożyczki. Jeśli chcesz kompleksowo przygotować się do procesu wnioskowania o pożyczkę dla rolnika w Reset Finance, możesz udać się do placówki Fines Operator Bankowy i poprosić o pomoc w dopełnieniu formalności pożyczkowych. Specjaliści na miejscu zajmują się też porównaniem wielu ofert pożyczek rolniczych i kredytów, dlatego zyskasz opcję wyboru oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.

Czy warto wziąć pożyczkę dla rolnika w Reset Finance?

Pożyczka dla rolnika w Reset Finance udzielany jest na takich samych zasadach, jak zobowiązania dla innych przedsiębiorców. Jeśli chcesz uniknąć przewlekłych i stresujących procedur bankowych podczas ubiegania się o dodatkową gotówkę, koniecznie sprawdź, co proponuje Reset Finance w ramach pożyczki dla rolnika. To wygodna forma zdobycia pieniędzy na prowadzenie działalności rolniczej, ale i wiążąca się ze sporym ryzykiem. Pamiętaj, że tym przypadku zabezpieczeniem finansowania będzie Twoja nieruchomość mieszkalna, rolna lub działka budowlana. W razie problemów ze spłatą długu możesz stracić swoją własność bezpowrotnie.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments