fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

mBank – kredyt dla rolników

Każdy rolnik prędzej czy później poszukuje źródła finansowania, które idealnie wpisze się w jego potrzeby i pozwoli pokryć koszty bieżącej działalności lub inwestycji w nowe maszyny potrzebne do wypracowania określonych plonów. Chcesz wiedzieć, jak zdobyć oraz na jakich warunkach przyznawane są kredyty rolnicze w mBanku? Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje z tego zakresu.

mBank – kredyt dla rolników
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla rolników > mBank – kredyt dla rolników

Kredyt rolniczy mBank – cechy charakterystyczne

 • Kwota finansowania nawet do 5 mln zł
 • Okres finansowania do 5 lat
 • Możliwość finansowania zarówno usług rolniczych, jak i zakładów produkcyjnych
 • Proste warunki finansowania
 • Niski udział własny w finansowaniu rozwoju gospodarstwa rolnego już od 10%.

Kredyt dla rolnika mBank – kto może go zdobyć?

Kredyty rolnicze w mBanku dostępne są dla każdego, kto prowadzi:

 • Działalność wytwórczą w rolnictwie oraz działy specjalne w zakresu produkcji produktów rolnych
 • Przetwórstwo rolno-spożywcze
 • Handel art. rolno-spożywczymi
 • Usługi dla rolnictwa
 • Handluje i produkuje maszyny i urządzenia wykorzystywane w rolnictwie.

Ogólnie rzecz biorąc, zdobycie finansowania w mBanku nie jest trudne. Aby jednak poznać szczegóły dotyczące takiego źródła dodatkowej gotówki dla rolnictwa, warto udać się do placówki mBanku lub odwiedzić biuro kredytowe Fines Operator Bankowy. Wnioskodawcy decydujący się na kredyt rolniczy w mBanku muszą wiedzieć, że do obliczania zdolności kredytowej bank uwzględnia 50% wartości wystawionych faktur z działalności rolniczej oraz akceptuje dotacje, ale tylko te wystawione bezpośrednio na wnioskodawcę.

Dlaczego warto wziąć kredyt rolniczy w mBanku?

Jest wiele powodów, dla jakich warto postawić na kredyt dla rolnika w mBanku. Ta instytucja stawia przede wszystkim na maksymalne zadowolenie swoich kredytobiorców, a więc oferuje:

 • Elastyczne metody komunikacji w zakresie obsługi bankowej
 • Kompleksową ofertę dla agrobiznesu
 • Indywidualne warunki finansowania bieżącej działalności rolniczej oraz inwestycji
 • Pełne wsparcie wyspecjalizowanych ekspertów z zakresu finansowania klientów z sektora agrobiznesu.

Branża rolno-spożywcza w Polsce to jeden z największych sektorów gospodarki. W celu prowadzenia swojej działalności rolnej, warto mieć na uwadze fakt, że prędzej czy później pojawiają się sytuacje wymagające większych nakładów finansowych. W mBanku kredyt dla rolnika jest doskonałą opcją dla przedsiębiorców poszukujących jak najatrakcyjniejszej oferty finansowania.

Rodzaje kredytu rolniczego w mBanku – jaką formę finansowania wybrać?

W przypadku mBanku kredyt rolniczy występuje w trzech różnych formach.

Kredyt elastyczny odnawialny zabezpieczony hipoteką

Kredyt elastyczny pozwala na otrzymanie kwoty kredytu do 5 mln zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Otrzymane pieniądze możesz przeznaczyć jako właściciel gospodarstwa rolnego na spłatę kosztów bieżącej działalności lub innych pożyczek. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku konieczne jest wykazanie zabezpieczenia w postaci ustanowienia hipoteki nieruchomości na rzecz banku.

Kredyt skupowy

Kredyt skupowy to nieco inna opcja finansowania. Wnioskując o kredyt skupowy masz opcję spłaty długu przez 36 miesięcy. Ten przybiera formę kredytu obrotowego, odnawialnego lub nieodnawialnego. Warunkiem jego uzyskania jest aktywne prowadzenie działalności rolniczej i obejmuje skup i przechowywane płodów rolnych, półproduktów, a także odpadów rolnych.

Kredyt inwestycyjny

Kredyt w formie inwestycyjnej udzielany jest na okres spłaty do 20 lat wraz z karencją obowiązującą nawet do 2 lat. Udział środków własnych dla takiego zobowiązania zaczyna się już od 10% wartości inwestycji. Otrzymane środki w tym przypadku przeznaczysz na zakup, budowę lub modernizację nieruchomości rolnej, a także na inwestycję w maszyny i pojazdy rolnicze.

Jak wnioskować o kredyty rolnicze w mBanku?

Wniosek o udzielenie kredytu rolniczego w mBanku złożysz w oddziale banku na terenie Polski lub w dowolnej placówce biura kredytowego Fines Operator Bankowy. Do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej potrzebujesz poprawnie uzupełnionego wniosku oraz kompletu dokumentów potwierdzających wysokość uzyskiwanych dochodów w ramach działalności rolniczej. Proces wnioskowania jest dość prosty, a szczegółowe warunki finansowania poznasz podczas spotkania z ekspertem kredytowym Fines lub w oddziale banku mBank.

W kwestii podsumowania – oferta mBanku w zakresie kredytów rolniczych jest doskonale dopasowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających właścicieli gospodarstw rolnych. Sprawdź, jakie warunki finansowania mBank przygotował dla rolników i poproś o pomoc np. specjalistów Fines Operator Bankowy. W ten sposób szybko i bezproblemowo złożysz wniosek o udzielenie finansowania i rozwiniesz swoją działalność gospodarczą w szybkim tempie.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments