fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Ikano Bank – kredyt dla rolników

Gospodarstwa rolne to duża grupa przedsiębiorców zasilających polską gospodarkę. Wiele osób prowadzących własne działalności rolne zastanawia się, gdzie może dostać najciekawsze oferty finansowania dopasowane do własnych potrzeb. Kredyt dla rolnika w Ikano Banku to ciekawa opcja, szczególnie z tego względu, iż jest udzielany na podobnych warunkach, jak kredyty gotówkowe.

Ikano Bank – kredyt dla rolników
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla rolników > Ikano Bank – kredyt dla rolników

Kredyt dla rolnika w Ikano Banku – co warto wiedzieć o ofercie?

 • Minimalny wiek rolnika to 21 lat
 • Kwota kredytu od 1000 zł do 150 tys. zł
 • Okres spłaty od 12 do 120 miesięcy
 • Niezmienna rata dzięki stałemu oprocentowaniu
 • Możliwość dopełnienia formalności przez internet (z pomocą eksperta Fines)
 • RRSO 18,56%.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kredyt dla rolnika w Ikano Banku?

Aby otrzymać kredyt dla rolnika w Ikano Banku, należy spełnić kilka podstawowych warunków związanych z dochodami wnioskodawcy, jego wiekiem oraz rodzajem podpisanych umów z pracodawcami. Oto podstawowe warunki, na jakich przyznawany jest kredyt dla rolnika przez Ikano Bank:

 • Ukończone co najmniej 21 lat
 • Zarobki nie mniejsze niż 1300 zł netto
 • Minimalny okres prowadzenia działalności rolniczej – 12 miesięcy
 • Posiadanie zaświadczenia z Urzędu Gminy o posiadaniu gospodarstwa oraz dochodach
 • Zaświadczenia o dzierżawach ziemi rolnej.

Powyższe kwestie tyczą się rolników ubiegających się o udzielenie finansowania w postaci kredytu rolniczego w Ikano Banku. Do złożenia wniosku o kredyt potrzebujesz też aktualnych danych z dowodu tożsamości, adresu zamieszkania, numeru NIP (jeśli masz zarejestrowaną działalność) oraz danych kontaktowych.

Jak złożyć wniosek o kredyt dla rolnika w Ikano Banku?

Jeśli chcesz złożyć wniosek o przyznanie kredytu dla rolnika przez Ikano Bank, możesz to zrobić na kilka sposobów.

 1. Udać się do placówki banku lub dopełnić formalności przez internet, ale tylko jeśli byłeś lub jesteś klientem tej instytucji.
 2. Skorzystać z pomocy ekspertów kredytowych w punktach Fines Operator Bankowy, zlokalizowanych w całej Polsce.

Druga opcja jest przeznaczona dla osób, które po raz pierwszy pragną nawiązać współpracę z Ikano Bankiem. Z pomocą specjalisty Fines możesz nie tylko szybciej dopełnić formalności kredytowych, ale także skorzystać z porównania ofert wielu banków na terenie Polski. Dzięki temu będziesz w stanie wybrać najlepszą ofertę kredytu rolniczego, która idealnie wpisze się w Twoje oczekiwania.

Kredyt dla rolnika Ikano Bank – kalkulator

Internetowy kalkulator kredytu rolniczego Ikano Bank to dobry sposób, aby wstępnie ocenić opłacalność oferty finansowania oraz sprawdzić, jaka będzie realna rata miesięczna finansowania. Kalkulator na stronie banku jest dostępny zupełnie za darmo, a więc nie musisz obawiać się o żadne koszty związane z wykonywaniem obliczeń.

Wyliczenia związane ze zdolnością kredytową gospodarstwa rolnego oraz orientacyjnej wysokości rat zobowiązania możesz też dokonać z pomocą eksperta kredytowego w placówce Fines Operator Bankowy. To wygodny sposób, aby zaoszczędzić swój wolny czas.

Dlaczego warto wybrać kredyt dla rolnika w Ikano Banku?

Jest wiele powodów, dla jakich warto postawić na kredyt rolniczy w Ikano Banku. Współpraca z tą instytucją w zakresie finansowania gospodarstwa rolnego to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, przejrzyste warunki finansowania oraz prosty proces wnioskowania.

Jeśli zależy Ci na naprawdę atrakcyjnych warunkach finansowania oraz niezmienności raty zobowiązania, koniecznie zainteresuj się ofertą kredytu dla rolników Ikano Banku. Decydując się na wizytę w oddziale Fines, możesz skorzystać z opcji porównania wielu innych ofert kredytów dla rolników. Dopełnienie formalności zajmie Ci niewiele czasu, a ostatecznie możesz zdobyć dodatkowe pieniądze dla swojego gospodarstwa rolnego w kwocie nawet do 150 tys. zł.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments