fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

BNP Paribas – kredyt dla rolników

Kredyty rolnicze cieszą się ogromną popularnością wśród coraz większej liczby rolników na terenie Polski. Dobór odpowiedniej oferty pozwala nie tylko na sfinansowanie zakupu lub remontu nieruchomości rolnych, ale także na pokrycie bieżącej działalności gospodarstwa rolnego. Warto dodać, że kredyt dla rolników w BNP Paribas występuje w kilku ciekawych opcjach dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej potrzebujących rolników w kraju. Sprawdź, jakie są warunki proponowane przez BNP Paribas w ramach kredytu rolniczego.

BNP Paribas – kredyt dla rolników
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla rolników > BNP Paribas – kredyt dla rolników

Kredyt dla rolników BNP Paribas – najważniejsze informacje

 • Finansowanie do 2 mln zł (w przypadku nieruchomości rolnych)
 • Okres spłaty nawet do 15 lat
 • Atrakcyjne oprocentowanie
 • Przejrzyste warunki spłaty oraz udzielenia kredytu
 • Minimum formalności do załatwienia.

Kredyt dla rolnika w BNP Paribas – wymagane dokumenty

Decydując się na kredyt rolniczy w BNP Paribas musisz pamiętać, że bank wymaga dostarczenia kilku podstawowych dokumentów wraz z wnioskiem kredytowym. Do najistotniejszych zaliczamy:

 • Dokument tożsamości
 • Informacje osobowe wnioskodawcy
 • Dokumenty potwierdzające uzyskiwanie dochodów w ramach prowadzenia działalności rolniczej
 • Polisę ubezpieczeniową OC dla rolnika indywidualnego oraz budynków rolnych
 • Dokumenty wykazujące tytuł prawny do użytkowania danego gospodarstwa rolnego.

To tylko podstawowe dokumenty, jakich wymaga bank BNP Paribas na etapie wnioskowania o kredyt rolniczy. Jeśli zdecydujesz się na kredyt refinansowy potrzebna będzie też aktualne umowa kredytowa z innego banku, która będzie podlegać refinansowaniu. Warto też pamiętać o dostarczeniu kopii posiadanych koncesji, zezwoleń, atestów oraz znaków towarowych, które są niezbędne do legalnego prowadzenia własnego gospodarstwa rolnego. Bank do wyliczenia zdolności kredytowej potrzebuje w tym przypadku oświadczenia rolnika o dochodach na druku bankowym. BNP Paribas akceptuje też dochody uzyskiwane z tytułu upraw na gruntach dzierżawionych.

Jak wziąć kredyt rolniczy w BNP Paribas? Krok po kroku

Procedura wnioskowania o kredyt dla rolnika w BNP Paribas jest dość prosta. Cały ten proces zamyka się w kilku krokach, a mianowicie:

 • Wybierz oddział banku, gdzie złożysz wniosek lub udaj się do placówki Fines Operator Bankowy.
 • Wypełnij dokumenty kredytowe lub poproś o pomoc eksperta Fines.
 • Opcjonalnie umów się na spotkanie z pracownikiem banku.
 • Poczekaj na decyzję o przyznaniu finansowania.

Wygodnym sposobem na złożenie wniosku jest pomoc ekspertów kredytowych w placówce Fines Operator Bankowy. Te dostępne są na terenie całej Polski, a więc nie będziesz mieć żadnego problemu ze złożeniem wniosku.

Jakie kredyty rolnicze są dostępne w BNP Paribas?

Dostępne rodzaje finansowania dla rolników w przypadku tej instytucji przedstawia poniższa tabela.

Rodzaj kredytu rolniczego Kwota finansowania Okres kredytowania Cel kredytu Rodzaj zabezpieczenia
Kredyt Agro Ekspres do 2 mln zł do 5 lat dowolny cel związany z działalnością rolniczą hipoteka na nieruchomości rolnej
Kredyt Formuła Agro do 200 tys. zł 12 miesięcy z opcją przedłużenia inwestycje w maszyny rolnicze lub nieruchomości brak
Kredyt Rzeczówka do 200 tys. zł do 36 miesięcy bieżące potrzeby związanie z prowadzeniem gospodarstwa rolnego brak
Kredyt Agro Lider do 1 mln zł do 15 lat dowolny cel hipoteka na nieruchomości rolnej
Finansowanie instalacji fotowoltaicznej do ustalenia indywidualnego do ustalenia indywidualnego na pokrycie kosztów instalacji fotowoltaicznej do ustalenia indywidualnego

 

Pamiętaj, że każda oferta kredytu rolniczego w BNP Paribas dostępna jest w innej kwocie finansowania w zależności od celu. Najciekawsza propozycja opiewa na kwotę nawet do 2 mln zł i 70% wartości nieruchomości rolnej.

Kredyt rolniczy w BNP Paribas a ubezpieczenia

W BNP Paribas kredyty rolnicze dostępne są wraz z pakietem 3 ubezpieczeń do wyboru. Możesz zdecydować się na pakiety takie, jak: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie na poważne zachorowanie oraz ubezpieczenie NNW. Istnieje też opcja łączenia kilku polis ubezpieczeniowych w jedną, dzięki czemu poziom ochrony rolnika, jego rodziny oraz mienia jest naprawdę atrakcyjny.

Dla kogo dostępne są kredyty rolnicze w BNP Paribas?

Finansowanie dla rolnika w BNP Paribas jest dostępne dla każdego gospodarstwa rolnego w Polsce, które wykazuje odpowiednio wysokie dochody oraz zabezpieczenia np. w postaci nieruchomości rolnych. Pamiętaj, że do uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej potrzebujesz kompletu poprawnie uzupełnionych dokumentów – zarówno samego wniosku, jak i dokumentacji dochodowej gospodarstwa rolnego. Uwaga! W BNP Paribas kredyty rolnicze dostępne są najczęściej dla działalności, które działają w branży od co najmniej 12 miesięcy.

Zdecydowanie warto zainteresować się ofertą finansowania dla rolników w BNP Paribas – możesz w ten sposób zdobyć gotówkę na dowolnie wybrany cel, bez przedstawiania prognoz finansowych oraz z opcją ustanowienia zabezpieczenia na nieruchomości, do której masz pełną własność. W celu poznania szczegółów udaj się do placówki banku BNP Paribas lub oddziału Fines Operator Bankowy, gdzie specjaliści pomogą Ci w dopełnieniu formalności kredytowych.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments