fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Alior Bank – kredyt dla rolników

Wszelkiego rodzaju kredyty rolnicze dostępne na rynku występują w wielu różnych formach, pozwalających na pokrycie kosztów bieżącej działalności rolniczej, inwestycji lub zakup maszyn i urządzeń rolnych. Kredyt dla rolników w Alior Banku to ciekawa opcja dostępna niemalże dla każdego rolnika w Polsce. Sprawdź, jak zdobyć finansowanie w tej instytucji oraz na jakich warunkach możesz otrzymać dodatkowe pieniądze dla swojego gospodarstwa rolnego.

Alior Bank – kredyt dla rolników
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla rolników > Alior Bank – kredyt dla rolników

Kredyt rolniczy Alior Bank – co warto o nim wiedzieć?

 • Wysokie kwoty finansowania
 • Szeroki zakres udzielanych zobowiązań
 • Długi okres kredytowania dla rolników dopasowany do kalendarza pracy rolnika
 • Możliwość zdobycia kredytu w PLN
 • Wysoka wartość zabezpieczenia zobowiązania.

Kredyty dla rolników w Alior Bank – jakie są dostępne?

Kredyty rolnicze w Alior Banku dostępne są trzech różnych opcjach:

 • Finansowanie bieżące
 • Finansowanie inwestycyjne
 • Kredyt z gwarancją rolną.

Oczywiście poszczególne typy finansowania dzielą się też na inne rodzaje i mogą być przeznaczone np. na:

 • Bieżące potrzeby gospodarstwa wolnego
 • Zakup materiałów siewnych, sadzonek roślin oraz paszy dla zwierząt hodowlanych
 • Pokrycie kosztów zatrudnienia siły roboczej na roli
 • Produkcję plonów objętych sprzedażą kontraktową
 • Inwestycję w nowe nieruchomości rolne oraz maszyny.

Jakie są warunki udzielenia kredytu rolniczego w Alior Banku?

O kredyt rolniczy w Alior Bank może ubiegać się każda działalność rolna, która jest prowadzona od co najmniej 12 miesięcy. Warto też dodać, iż bank wymaga posiadania rachunku bieżącego lub firmowego dla przedsiębiorstwa rolnego prowadzony w Alior Banku. To warunek, który należy bezwzględnie spełnić, aby móc ubiegać się o finansowanie w tej instytucji. Jak rolnik nieprowadzący działalności również możesz ubiegać się o finansowanie bez konieczności okazywania sprawozdania finansowego.

Alior Bank do wyliczenia zdolności kredytowej rolnika uwzględnia określoną wartość faktur, natomiast wszelkie dokumenty finansowe muszą być wystawione na osobę ubiegającą się o kredyt rolniczy. Pamiętaj, że dochody z produkcji roślinnej nie są łączone wraz z dochodem z hektarów. Jeśli chodzi o dotacje – te również są akceptowane, ale tylko wtedy, kiedy są wystawione na wnioskodawcę.

Kredyt dla rolnika w Alior Bank na rozwój gospodarstwa – co warto wiedzieć?

Jeśli chodzi o kredyty na rozwój gospodarstwa rolnego w Alior Bank, warto wiedzieć, iż te mogą mieć charakter inwestycyjny lub na zakup ziemi. W tym przypadku możesz liczyć na okres spłaty nawet do 30 lat, a także elastyczną formę spłaty dopasowana do kalendarza rolnego oraz terminów upłynniania zapasów rolnych. Kredyty typowo inwestycyjne są udzielane na 10 lat na zakup, budowę lub remont:

 • Nieruchomości wykorzystywanych do prowadzenia działalności rolniczej
 • Nieruchomości wykorzystywanych do handlu płodami rolnymi oraz ich przetwórstwa.

Warto też dodać, że finansowanie obejmuje zakup ruchomych aktywów trwałych np. maszyn rolniczych oraz plantacji roślin wieloletnich. W kwestii pozostałych inwestycji okres finansowania może opiewać nawet na 20 lat.

Jak zdobyć kredyt dla rolnika w Alior Banku?

Jeśli chcesz złożyć wniosek o kredyt rolniczy w Alior Banku, możesz to zrobić na dwa sposoby:

 • Odwiedź oddział Alior Banku.
 • Skorzystaj z pomocy ekspertów kredytowych w jednej z placówek Fines Operator Bankowy, znajdujących się w całej Polsce.

Podczas wizyty w placówce banku możesz wygodnie uzupełnić wniosek kredytowy oraz dowiedzieć się wszystkiego na temat warunków oraz całkowitych kosztów finansowania. Te są też jasno przedstawione w tabeli opłat i prowizji na stronie internetowej banku. Bardzo dobrą opcją jest korzystanie z pomocy specjalistów Fines, którzy kompleksowo przedstawiają oferty kredytów rolniczych w Alior Banku, a także pomagają w dopełnieniu formalności kredytowych niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy. Na miejscu skorzystasz też z porównania ofert wielu banków, dzięki czemu dobierzesz najlepszą dostępną propozycję finansowania agrobiznesu. W ten sposób zyskujesz pewność, że szybko i bez problemów skompletujesz dokumentację niezbędną do złożenia wniosku oraz możliwie jak najszybciej otrzymasz decyzję o przyznaniu finansowania.

Zalety kredytów rolniczych w Alior Banku

Jest wiele kwestii, które wyróżniają kredyty rolnicze w Alior Banków spośród innych ofert dostępnych na rynku. To przede wszystkim przejrzyste warunki finansowania, minimum formalności oraz dokumentów do dostarczenia, a także brak ukrytych opłat. Głównie ze względu na te aspekty warto zainteresować się ofertą finansowania dla rolników Alior Banku.

Wnioskując o kredyt rolniczy z pomocą pracowników biura Fines Operator Bankowy masz szansę dopełnić formalności o wiele szybciej i to bez zbędnego stresu. Pamiętaj, że im lepiej przygotujesz się do złożenia wniosku, tym sprawniej przebiegnie proces jego weryfikacji.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments