fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

PragmaGO – finansowanie podatków

Do tej pory, by rozłożyć płatności za podatki i ZUS, przedsiębiorcy mieli ograniczone możliwości. Najczęściej decydowali się na złożenie wniosku o odroczenie w urzędzie lub zaciągnięcie kredytu albo pożyczki. W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców, którzy szukają szybkiego dostępu do gotówki bez zbędnych formalności, PragmaGO przygotowała usługę finansowania podatków. Całkowicie online możesz zyskać środki na bieżący PIT, CIT, VAT lub ZUS i zwrócić je w dogodnych dla siebie ratach – 3, 6, 9, a nawet 12!

PragmaGO – finansowanie podatków
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla firm > Pożyczki dla firm > PragmaGO – finansowanie podatków

Finansowanie podatków do nawet 100 000 zł

 • Liczba rat: 3, 6, 9 lub nawet 12
 • Usługa dostępna w pełni online 24/7
 • Odnawialny limit, który można przeznaczyć na wydatki firmowe.

Jakie warunki trzeba spełnić, by ubiegać się o finansowanie podatków w PragmaGO?

O finansowanie podatków może wnioskować każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność zarejestrowaną w Polsce i jest posiadaczem numeru NIP. Usługa dostępna jest dla jednoosobowych działalności oraz spółek prawa handlowego bez względu na branżę.

Proces finansowania krok po kroku

Aby zyskać środki na opłacenie podatków i ZUS wystarczy kilka minut i dostęp do Internetu. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

 1. Wybierz rodzaj zobowiązania, na które chcesz pozyskać środki od PragmaGO, a następnie podaj NIP firmy oraz swoje podstawowe dane kontaktowe.
 2. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o podanie szczegółów dotyczących wybranego zobowiązania – CIT, PIT, VAT lub ZUS. Pamiętaj, że możesz sfinansować jedynie bieżący (nieprzeterminowany) podatek. Podaj też dokładną kwotę, jakiej potrzebujesz. Jeżeli chcesz sfinansować więcej niż jedno zobowiązanie, na każde z nich musisz złożyć osobny wniosek. Na tym etapie zostaniesz również poproszony o wybrane optymalnej dla Ciebie liczby miesięcznych rat.
 3. W kroku 3. PragmaGO poprosi Cię o podanie numeru rachunku bankowego, na który zostaną przelane środki. Powinien to być rachunek, z którego opłacasz firmowe podatki. Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, zostaniesz również poproszony o podanie danych właściciela firmy.
 4. Na końcu koniecznie zaakceptuj regulamin i przejdź cały proces weryfikacji. Bez tego PragmaGO nie będzie w stanie rozpatrzyć Twojego wniosku. Weryfikacji możesz dokonać na dwa sposoby. Logując się na swoje konto bankowe za pośrednictwem Kontomatik lub wykonując zwrotny przelew na kwotę 1 zł. Wybierając szybką weryfikację, zyskujesz korzystniejsze warunki finansowania i szybszą decyzję.
 5. W momencie, gdy PragmaGO rozpatrzy Twój wniosek, na e-mail podany w pierwszym kroku otrzymasz decyzję wraz z ostateczną ofertą. Wystarczy, że zaakceptujesz warunki kodem SMS, a Twoje środki niemal ekspresowo pojawią się na Twoim koncie.
 6. Pożyczoną kwotę spłacasz PragmaGO w wybranych przez siebie ratach 10. dnia każdego miesiąca.

Najczęściej zadawane pytania o finansowanie podatków

Ile kosztuje finansowanie podatków?

Koszt finansowania podatku uzależniony jest przede wszystkim od:

 • oceny kondycji finansowej Twojej firmy
 • liczby wybranych rat
 • wnioskowanej kwoty.

Przybliżoną wysokość miesięcznej raty możesz poznać już na drugim kroku wniosku o finansowanie podatku. Ostateczne warunki wraz z kosztami otrzymasz po wypełnieniu bezpłatnego wniosku.

Jakie zobowiązania można sfinansować w ramach usługi?

W ramach usługi można sfinansować 100% podatku PIT, CIT oraz VAT, a także ZUS.

Czy istnieje możliwość finansowania zaległych zobowiązań, których termin spłaty minął?

Nie, nie finansujemy zaległych zobowiązań.

Czy muszę przejść proces weryfikacji tożsamości?

Tak, weryfikacja tożsamości jest konieczna, by PragmaGO mogła rozpatrzyć Twój wniosek i przygotować dla Ciebie ofertę. Możesz to zrobić, wybierając weryfikację szybką lub standardową. Dzięki weryfikacji szybkiej (zalogowaniu się na firmowe konto poprzez Kontomatik) zyskasz wyższy limit i korzystniejsze warunki. Decydując się na weryfikację standardową, zostaniesz poproszony o wykonanie zwrotnego przelewu na kwotę 1 zł. Niezależnie od tego, którą z metod wybierzesz, pamiętaj, by wybrać konto, z którego opłacasz ZUS i podatki oraz otrzymujesz płatności od swoich klientów.

Na jakie konto trafiają środki na uregulowanie podatku?

PragmaGO przelewa całą kwotę bezpośrednio na Twój numer konta, który podasz w trzecim kroku wniosku.

Jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku w PragmaGO?

Wypełniając wniosek, nie musisz dołączać dokumentów potwierdzających wyliczoną kwotę. W zależności od wnioskowanej kwoty PragmaGO może jednak poprosić Cię o ich przesłanie na dalszym etapie procesowania Twojego zgłoszenia.

Zalety i wady finansowania podatków PragmaGO

Zalety:

 • brak zbędnych formalności
 • cały proces 100% online
 • usługa dostępna 24/7 bez żadnych ograniczeń
 • wygodna forma spłaty pozyskanego finansowania – od 3 do 12 miesięcznych rat
 • do 100 tys. zł nawet tego samego dnia
 • odnawialny limit na wydatki firmowe
 • akceptacja warunków umowy przez kod SMS.

Wady:

 • brak możliwości sfinansowania ZUS pracowników.

Opis firmy PragmaGO

PragmaGO to pozabankowa firma faktoringowa, która od ponad 25 lat wspiera polskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu najnowszych rozwiązań IT PragmaGO może dostarczać szeroką gamę produktów finansowych całkowicie online, w tym faktoring czy finansowanie podatków. Potwierdzeniem jakości usług oferowanych przez PragmaGO może być fakt, że w 2021 roku firma obsłużyła prawie 9000 klientów.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments