fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Nest Bank – kredyty dla firm do 650 000 zł

Finansowanie przedsiębiorców w Nest Banku jest świetną opcją w wielu sytuacjach. Pokrycie kosztów nowych inwestycji rozwojowych lub bieżącej działalności przedsiębiorstwa to tylko niektóre cele kredytów dla przedsiębiorców do kwoty 650 000 zł. Sprawdź, na jakie warunki możesz liczyć, kontaktując się z doradcą Fines Operator Bankowy w celu pozyskania finansowania dla Twojego przedsiębiorstwa. Pracownik biura przedstawi aktualną ofertę kredytów dla firm w Nest Banku i pomoże Ci w formalnościach.

Nest Bank – kredyty dla firm do 650 000 zł
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla firm > Kredyty dla firm > Nest Bank – kredyty dla firm do 650 000 zł

Kredyty firmowe w Nest Banku – najważniejsze informacje

 • możliwość załatwienia formalności online bądź w placówce Fines Operator Bankowy
 • kwota finansowania do 650 000 zł
 • środki na dowolny cel
 • wygodny sposób spłaty przez automatyczne pobieranie kwoty zadłużenia z konta

Kto może skorzystać z kredytów dla firm w Nest Banku?

W Nest Banku kredyty dla przedsiębiorców do kwoty 650 000 zł dostępne są niemalże dla wszystkich firm. Oznacza to, że otrzymasz dodatkowe pieniądze, jeśli prowadzisz: jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę, stowarzyszenie lub fundację. Lista branż wykluczonych jest bardzo krótka.

Warto mieć na uwadze fakt, że do złożenia wniosku konieczne jest okazanie aktualnego dokumentu tożsamości oraz wybranego dokumentu finansowego – wyciąg z konta, PIT lub KPiR. Jeśli nie masz pewności, jaki dokument dostarczyć, skontaktuj się z ekspertem Fines. Przed podpisaniem umowy z bankiem, zapoznaj się z aktualnym regulaminem usługi oraz tabelą opłat. Zapoznanie się z takimi informacjami, jak: RRSO, prowizja i koszty wcześniejszej spłaty ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji. Aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową, trzeba wykazać odpowiednio wysokie dochody przedsiębiorstwa, wszystkie pozostałe zobowiązania finansowe, a także podpisać obowiązkową umowę ubezpieczeniową.

Jak złożyć wniosek o kredyty dla przedsiębiorców w Nest Bank? Krok po kroku

Wnioskowanie o finansowanie przedsiębiorstwa w Nest Banku jest proste. Można to zrobić na trzy sposoby: u eksperta kredytowego Fines, w placówce banku oraz online. Złożenie dokumentów online zajmuje tylko kilka chwil. To cztery proste kroki:

 1. Wypełnienie formularza kontaktowego.
 2. Złożenie wniosku podczas rozmowy telefonicznej.
 3. Zapoznanie się ze wstępną decyzją.
 4. Wypłata środków.

Wygodnym rozwiązaniem są odwiedziny placówki Fines Operator Bankowy. Punkty obsługi konsumenta Fines rozmieszczone są po całej Polsce. Korzystając z usług eksperta, szybko porównasz aktualne oferty i otrzymasz pomoc w załatwianiu formalności.

Kredyty firmowe Nest Bank – najczęściej zadawane pytania

Ile trwa wypłata środków w ramach kredytów dla przedsiębiorców w Nest Banku?

Wypłata środków w ramach kredytów dla przedsiębiorców w Nest Banku trwa maksymalnie 24 godziny. Proces ten można przyśpieszyć, zakładając rachunek firmowy w banku. W ten sposób wypłata środków po podpisaniu umowy odbywa się praktycznie natychmiastowo.

Jakich dokumentów Nest Bank wymaga od przedsiębiorców?

Nest Bank w przypadku kredytów dla przedsiębiorców do 650 000 zł wymaga tylko dokumentów finansowych potwierdzających zdolność kredytową firmy. Do złożenia wniosku wymagany jest także aktualny dowód tożsamości przedstawiciela firmy.

Czy Nest Bank wymaga faktur potwierdzających wykorzystanie środków z kredytu?

Kredyty dla przedsiębiorców w Nest Bank mogą być przeznaczone na dowolny cel firmowy. Nie ma więc konieczności przedstawiania faktur za zakupione towaru lub usługi z pozyskanych środków. Istnieje też możliwość konsolidacji zobowiązań wewnętrznych.

Kredyty firmowe Nest Bank – wady i zalety

Zalety:

 • możliwość wnioskowania telefonicznie lub w oddziale
 • szybka decyzja kredytowa
 • duża kwota finansowania do 650 000 zł
 • minimum formalności
 • możliwość skorzystania z Pakietu komfortowego, umożliwiającego m.in. wakacje kredytowe, karencję w spłacie, wydłużenie okresu kredytowania do 9 miesięcy

Wady:

 • wymagana zgoda małżonka (w przypadku małżeństw bez rozdzielności majątkowej)
 • wysokie kwoty finansowania tylko dla JDG

Nest Bank – o firmie

Nest Bank to przedsiębiorstwo, które stawia na zadowolenie swoich klientów. Ideą banku jest pomoc konsumentom biznesowym i indywidualnym. Instytucja w 2021 roku uruchomiła pierwsze kredyty dla przedsiębiorców do 650 00 zł. Bank działa od 2010 roku, dopasowując swoją ofertę do potrzeb konsumentów.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments