fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

PragmaGO – faktoring z limitem do 1 mln zł

Jeżeli wystawiasz faktury tym samym klientom, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie faktoring online. Otrzymasz bezpłatne ubezpieczenie Twoich transakcji oraz wsparcie indywidualnego Doradcy. To wraz z nim ustalisz najdogodniejszą formę rozliczeń – opłatę stałą (w ryczałcie) bądź wg stawki uzgodnionej przy umowie.

PragmaGO – faktoring z limitem do 1 mln zł
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla firm > Faktoring > PragmaGO – faktoring z limitem do 1 mln zł

Faktoring online PragmaGO – stabilne finansowanie do 1 000 000 zł

 • Limit finansowania do aż 1 mln zł
 • Szybki przelew środków – nawet w 2 godziny
 • Finansowanie firm już od 1 dnia działalności
 • Możliwość finansowania faktur również w walutach EUR, USD, GBP

Kto może skorzystać z faktoringu online w PragmaGO?

Faktoring online to usługa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy wystawiają faktury stałym odbiorcom (również zagranicznym!) z odroczonym terminem płatności: 30, 60, 90 oraz 120 dni. Przedsiębiorca aplikujący o finansowanie musi posiadać aktywny numer NIP.

Usługa faktoringu online w PragmaGO nie wyklucza żadnych branż.

Jak wygląda proces wnioskowania o faktoring – krok po kroku

 1. Wypełniasz wniosek online. Wysłanie wniosku nie zobowiązuje Cię, oczywiście, do skorzystania z usługi. Jeżeli w trakcie wypełniania wniosku pojawią się pytania, możesz je zadać od razu Obsłudze Klienta poprzez umiejscowiony przy wniosku chat – pisemnie lub telefonicznie.
 2. Na koniec wniosku weryfikujemy Twoją tożsamość; odbywa się to na jeden z dwóch sposobów: za pomocą zwrotnego przelewu weryfikacyjnego (na kwotę 1 zł) lub za pośrednictwem Kontomatik. Ta druga metoda pozwoli nam szybciej odpowiedzieć na Twój wniosek.
 3. Kontaktuje się z Tobą indywidualny Doradca, aby uzgodnić warunki współpracy, które będą dla Ciebie najbardziej korzystne.
 4. W ciągu 1 – 2 dni otrzymujesz decyzję, propozycję umowy, informację o zasadach współpracy oraz podsumowanie wszystkich kosztów.
 5. Po zaakceptowaniu umowy, dostarcza ją we wskazane przez Ciebie miejsce kurier, przy którym ją podpisujesz.
 6. Otrzymujesz dostęp do Strefy Klienta online, w której możesz dodawać kolejnych odbiorców i faktury. Przelewy otrzymujesz automatycznie na wskazany numer rachunku bankowego.

Faktoring PragmaGO – najczęściej zadawane pytania

Jakie informacje będą potrzebne w trakcie uzupełniania wniosku o faktoring online PragmaGO?

 • NIP firmy oraz Twoje dane kontaktowe
 • interesujący Cię limit finansowania – od 50 000 zł do 1 000 000 zł (lub od 12 000 do 250 000 euro)
 • informacje dotyczące Twojej firmy (numer NIP, branża)
 • numery NIP Twoich odbiorców

Ile kosztuje usługa faktoringu?

Wstępny koszt limitu faktoringowego poznasz, korzystając z naszego kalkulatora. Ostateczne koszty oraz sposób rozliczania się (stawkowy lub w ryczałcie) omówi z Tobą Doradca Klienta.

Jak obliczyć potrzebną wysokość limitu faktoringu online?

Jeżeli miesięcznie wystawiasz faktury w wysokości 100 000 zł z terminem płatności 60 dni, to odpowiednią dla Ciebie kwotą będzie 200 000 zł. Podobnie: jeżeli na jednego odbiorcę miesięcznie wystawiasz faktury na 60 dni w wysokości 40 000 zł, to odpowiedni limit wyniesie 80 000 zł.

Oczywiście, w określeniu potrzebnego limitu może pomóc indywidualny Doradca Klienta.

Jak długo trzeba czekać na decyzję o przyznaniu limitu faktoringowego?

Odpowiedź na wniosek zostaje udzielona do 48 godzin. W tym czasie otrzymasz od PragmaGO propozycję umowy wraz z warunkami współpracy i podsumowaniem wszystkich kosztów.

Czy przy korzystaniu z usługi faktoringu konieczne jest podpisanie umowy?

Tak, wymagamy osobistego podpisania umowy. Wpierw otrzymasz jej treść mailem, aby dokładnie się z nią zapoznać. Po jej zaakceptowaniu, kurier dostarczy ją we wskazane przez Ciebie miejsce i zbierze potrzebne podpisy, a następnie wraca z nią do nas, abyśmy jak najszybciej mogli uruchomić finansowanie.

Czy możliwe jest sfinansowanie faktury w obcej walucie, np. euro?

Tak, finansujemy faktury w walutach EUR, USD oraz GBP.

Czy moi kontrahenci (odbiorcy) muszą wyrazić zgodę na faktoring?

Tak, Twoi odbiorcy otrzymają zawiadomienie o cesji wierzytelności z prośbą o jej podpisanie i odesłanie do nas. Po potwierdzeniu cesji, płatności za faktury będą dokonywane na rachunek PragmaGO. Ponadto nic się nie zmienia dla odbiorcy: terminy płatności faktur zostają te same, Twoi klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Czy w trakcie umowy mogę zmienić wysokość limitu?

Tak, możesz zwiększyć lub zmniejszyć limit w zależności od Twojej potrzeby biznesowej. Aby to zrobić, wystarczy, że złożysz wniosek o zmianę wysokości limitu w Strefie Klienta, do której masz stały dostęp.

Co więcej, jeżeli Twój biznes przechodzi trudności, możesz zawiesić na pewien czas umowę tak, aby nie ponosić dodatkowych kosztów. Dbamy o Twój biznes.

Czy o faktoring online mogą ubiegać się startupy?

Tak, w trakcie weryfikacji wniosku nie weryfikujemy Twojej zdolności kredytowej, tylko sprawdzamy Twoich odbiorców – klientów, z którymi utrzymujesz stałą współpracę, wobec czego usługa faktoringu online jest dostępna również dla startupów.

Jakie faktury można zgłaszać do finansowania w ramach tej usługi?

Finansujemy faktury, których termin płatności jeszcze nie minął, minimum 7 dni przed wskazaną datą płatności. Faktoring online pozwala także na finansowanie odbiorców zagranicznych z krajów UE. W tym przypadku wymagamy dosłania polisy ubezpieczeniowej lub skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia.

Jakie branże mogą się ubiegać o faktoring?

Finansowanie dostępne jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców bez żadnych ograniczeń branżowych. Wielkość Twojej firmy także nie ma dla nas znaczenia – faktoring online jest usługą dla wszystkich firm, które wystawiają faktury z odroczonym terminem płatności stałym klientom.

Czy usługi faktoringowe wymagają ubezpieczenia?

W PragmaGO otrzymujesz darmowe ubezpieczenie przed ryzykiem niewypłacalności Twoich odbiorców. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, czy Twój klient spłaci nam swoje zobowiązania.

Czym się różni faktoring od finansowania pojedynczych faktur?

Finansowanie faktur to usługa finansowania pojedynczych należności – skierowana do przedsiębiorców, którzy wystawiają faktury różnym klientom i są to niepowtarzalne transakcje. Limit dostępny w tym produkcie jest niższy (do 250 tys. zł). Umowa podpisywana jest online, przy pomocy SMSa (do 50 tys. zł).

Faktoring online jest korzystaniejszy, jeżeli masz stałych odbiorców z powtarzalnymi transakcjami, bowiem otrzymujesz wówczas bezpłatne ubezpieczenie, lepsze warunki finansowe oraz wyższy, odnawialny limit.

Czy mogę dodawać/usuwać wcześniej wskazanych odbiorców?

Tak, w dowolnym momencie trwania umowy możesz dodać lub usunąć odbiorcę, korzystając z dostępnej od pierwszego dnia Strefy Klienta.

Zalety i wady faktoringu online w PragmaGO

Zalety:

 • Prosty i intuicyjny proces wnioskowania;
 • Odpowiedź na wniosek do 48 godzin;
 • Finansowanie zagranicznych odbiorców;
 • Finansowanie faktur również w walutach EUR, USD oraz GBP;
 • Dostęp do stałego, odnawialnego limitu;
 • Ubezpieczenie odbiorców gratis;
 • Bezpłatny wniosek.

Wady:

 • Konieczność potwierdzenia cesji przez odbiorcę.
  Konieczność podpisania umowy papierowej.

PragmaGO – opis firmy

PRAGMAGO SA – funkcjonuje w branży finansowania MSP od 1996 r. Wieloletnie doświadczenie w finansowaniu klientów wspiera najnowszą technologią wytwarzaną przez własną spółkę – PragmaGO.tech. Dzięki temu proces wnioskowania jest dostępny online 24/7, a odpowiedzi na wnioski udzielane są maksymalnie do 2 dni.

Posiada 2 500 stałych klientów faktoringowych i ma na swoim koncie 500 000 sfinansowanych faktur. Prócz usług faktoringowych, PragmaGO posiada w swojej ofercie produkty pożyczkowe – finansowanie podatków oraz ZUS oraz finansowanie zakupów z rozłożeniem spłaty na 12 rat.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments