fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

SMEO – faktoring z limitem do 1 mln zł

Wystawiasz klientom faktury i nie możesz doczekać się na zrealizowanie płatności? Chcesz poprawić płynność finansową Twojego przedsiębiorstwa? Przekonaj się, dlaczego warto poszukać alternatywnych metod rozliczeń. Sprawdź, jak działa faktoring SMEO do 1 mln zł!

SMEO – faktoring z limitem do 1 mln zł
0 0 oceny
 
Strona główna > Dla firm > Faktoring > SMEO – faktoring z limitem do 1 mln zł

Faktoring SMEO – zamień wystawione faktury na gotówkę!

 • Wysoki limit finansowania do 1 000 000 zł
 • Dzienne naliczanie prowizji – płatność za faktyczne dni finansowania
 • Zawarcie umowy w szybkim procesie online
 • Przelew środków na konto już w 5 minut
 • Finanowanie faktur już od 1 dnia działalności
 • Finansowanie dostępne również dla firm z niewielkimi zadłużeniami
 • Możliwość finansowania faktur w EUR i PLN

Kto może skorzystać z oferty SMEO? Warunki korzystania z faktoringu

Z oferty Smeo może skorzystać każdy przedsiębiorca, który prowadzi spółkę, organizację lub jednoosobową działalność gospodarczą. Faktoring do 1 mln zł najlepiej sprawdza się w branży handlowej. Podstawowym warunkiem skorzystania z oferty Smeo – faktoring jest założenie darmowego konta online. Przy pomocy zweryfikowanego konta otrzymujemy bezpłatny dostęp do planu faktoringowego.

Propozycja faktoringu Smeo skierowana jest do przedsiębiorców działających w transporcie, handlu, budownictwie i przemyśle. Warto też nadmienić, że firmy marketingowe i startup’y również mogą swobodnie korzystać z tej usługi.

Jak skorzystać z faktoringu w SMEO do 1 mln zł? Krok po kroku

Sposób wnioskowania o przydzielenie finansowania w ramach faktoringu Smeo jest dziecinnie prosty. Wystarczy wejść na stronę internetową tej instytucji i wypełnić wniosek online. Weryfikacji klienta dokonujemy przez podanie swojego adresu e-mail oraz hasła. Następnie firma wymaga podania danych identyfikacyjnych firmy. Kiedy limit faktoringowy zostanie przyznany, wystarczy tylko przesłać dokumenty do opłacenia i to wszystko. Ogólnie rzecz biorąc, proces wnioskowania o faktoring Smeo zamyka się w kilku prostych krokach:

 1. Złożenie wniosku online.
 2. Weryfikacja faktur.
 3. Wypłata środków.
 4. Ostateczna wysokość przyznanego limitu w dużej mierze zależy od zdolności finansowej przedsiębiorstwa. Im zyski są większe, tym większa kwota limitu w ramach faktoringu zostanie przyznana.

Jakie rodzaje faktoringu oferuje SMEO?

Smeo proponuje aż trzy rozwiązania w zakresie faktoringu dla firm. Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z takich opcji, jak:

Faktura na raz

Ta oferta skierowana jest dla nowych klientów Smeo, którzy dopiero zastanawiają się nad skorzystaniem z usługi faktoringu. W ramach Faktury na raz możesz przetestować opcję współpracy ze Smeo, sfinansować jednorazowo fakturę i przekonać się, czy ta opcja jest dobra dla Twojego przedsiębiorstwa.

Faktoring Online

To plan przeznaczony dla zdecydowanych przedsiębiorców. Jeśli potrzebujesz szybko otrzymywać środki z faktur, koniecznie zdecyduj się na tę opcję. Brak opłat za przyznanie limitu, zero stałych kosztów i przelew realizowany w ciągu 5 minut – to główne atuty tego rozwiązania.

Smart Plan

Jeśli planujesz finansować większe liczby faktur, zdecyduj się na to rozwiązanie. Smeo w ramch Smart Planu udziela wyższej kwoty finansowania, udostępnia darmowy panel online oraz dziennie nalicza prowizje. Przy dłuższej współpracy możesz liczyć na nieco niższą prowizję dzienną, aniżeli w przypadku tradycyjnego faktoringu online.

Faktoring SMEO – pytania i odpowiedzi

Czy cesja wierzytelności w SMEO jest konieczna?

W przypadku korzystania z usługi faktoringu umowa cesji zawsze jest konieczna. SMEO kontaktuje się bezpośrednio z kontrahentami, aby odzyskać należne z faktur środki. Nie wpływa to jednak na relacje pomiędzy klientami a firmą korzystającą z faktoringu.

Czy faktoring od SMEO będzie widoczny w BIK-u?

Faktoring w odróżnieniu od kredytów i pożyczek nie obciąża zdolności kredytowej przedsiębiorców. Oznacza to, że usługi tego typu nie mają wpływu na raporty w BIK.

Kiedy warto skorzystać z usługi faktoringu w SMEO?

Z faktoringu warto skorzystać wtedy, kiedy przez nieopłacone w terminie faktury cierpi płynność finansowa oraz renoma przedsiębiorstwa. Jeśli nie chcemy doprowadzić do bankructwa firmy lub zmniejszenia obrotów – faktoring SMEO to najlepsze wyjście.

Wady i zalety oferty Smeo

Zalety:

 • minimum formalności
 • brak ukrytych opłat
 • dzienne naliczanie odsetek
 • darmowy dostęp do panelu online
 • do 30 dni faktury po terminie bez dodatkowych opłat
 • zero kosztów stałych
 • brak obciążania zdolności kredytowej.

Wady:

 • konieczność wykazania minimalnego okresu prowadzenia działalności gospodarczej
 • nieco niższe zyski w stosunku do tych wykazanych na fakturze.

Opis firmy Smeo

Smeo to firma, która powstała z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Warto także nadmienić, iż instytucja chętnie współpracuje z freelancerami. Faktoring Smeo do 1 mln zł to wygodna opcja dla każdego, kto chce zachować płynność finansową w swojej firmie. Przedsiębiorstwo działa ze wsparciem dwóch dużych inwestorów, którzy zainwestowali w Smeo łączną kwotę ponad 28 mln zł. Jako firma zajmująca się faktoringiem Smeo zatrudnia tylko wykwalifikowanych doradców z dziedziny finansów. Warto też wiedzieć, iż usługi tej instytucji są często nagradzane jako produkt finansowy.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments