Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Certyfikowany Pośrednik Kredytowy Fines

Strona główna > Bez kategorii > Certyfikowany Pośrednik Kredytowy Fines

Infolinia

58 345 85 45

sdr
sdr
sdr
dav
sdr
sdr
cof
sdr
sdr
cof
sdr
sdr
edf
cof
cof
cof
sdr
edf
sdr

27 maja w Poznaniu zakończyliśmy I Edycję Programu: „Certyfikowany Pośrednik Kredytowy Fines”.

4-dniowy cykl szkoleń dla Doradców i Partnerów Franczyzowych Fines obejmował 2 poziomy, a każdy z nich kończył się egzaminem.

Szkolenia miały na celu zdobycie i pogłębienie wiedzy, dotyczącej rynku finansowego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki sektora kredytowego. Wykłady i ćwiczenia prowadzone były w 4 miastach przez wykładowców z Gdańskiej Akademii Bankowej.

Uczestnicy w ankietach po szkoleniu wskazali przede wszystkim na to, że: „Wiedza i umiejętności zdobyte na tym szkoleniu będą zdecydowanie pomocne w ich dalszej pracy zawodowej”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy zdanych egzaminów!