Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Certyfikowany Pośrednik Kredytowy Fines

Infolinia

58 345 85 45

sdr
sdr
sdr
dav
sdr
sdr
cof
sdr
sdr
cof
sdr
sdr
edf
cof
cof
cof
sdr
edf
sdr

27 maja w Poznaniu zakończyliśmy I Edycję Programu: „Certyfikowany Pośrednik Kredytowy Fines”.

4-dniowy cykl szkoleń dla Doradców i Partnerów Franczyzowych Fines obejmował 2 poziomy, a każdy z nich kończył się egzaminem.

Szkolenia miały na celu zdobycie i pogłębienie wiedzy, dotyczącej rynku finansowego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki sektora kredytowego. Wykłady i ćwiczenia prowadzone były w 4 miastach przez wykładowców z Gdańskiej Akademii Bankowej.

Uczestnicy w ankietach po szkoleniu wskazali przede wszystkim na to, że: „Wiedza i umiejętności zdobyte na tym szkoleniu będą zdecydowanie pomocne w ich dalszej pracy zawodowej”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy zdanych egzaminów!