Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Biznes Meeting z Fines!

Infolinia

58 345 85 45

cof
sdr
cof
edf
cof
cof
cof
cof
sdr
cof

Biznes Meeting – to nasz nowy cykl spotkań z Partnerami Franczyzowymi, który rozpoczęliśmy w tym miesiącu. Byliśmy już w Warszawie i Katowicach. Przed nami Poznań 27.09 i Ciechocinek 29.09.

Celem tych spotkań jest m. in.: prezentacja aktualnej sytuacji w firmie i na rynku, analiza trendów i zmian prawnych, a także możliwość wspólnych dyskusji z przedstawicielami Fines. Chcemy być coraz Bliżej Państwa i wspierać Was we wszystkich działaniach, związanych z prowadzeniem Placówki Fines Operator Bankowy. Jak ważną rolę w zarządzaniu pracownikami odgrywa Motywacja wie każdy. O tym, jak robić to skutecznie opowiadamy i uczymy na tych spotkaniach, podczas warsztatów: „Szef czy Lider?”.

 

Zapraszamy na Biznes Meeting!