Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Autorski program szkoleniowy Fines

Infolinia

58 345 85 45

certyfikacja2018

Certyfikacja Agentów Kredytowych, według autorskiego programu szkoleniowego Fines, stała się stałym elementem rozwijania kompetencji współpracujących z nami Franczyzobiorców.

W tym roku ponownie będziemy realizowali ten wyjątkowy cykl szkoleń wspólnie z Gdańską Akademią Bankową.

W czasie dwóch weekendowych spotkań nasi Franczyzobiorcy zdobywają wiedzę z zakresu matematyki finansowej, prawa bankowego i ochrony danych osobowych, a także form prowadzenia działalności i podatków. Uczestnicy szkolenia mają okazję zapoznać się z najważniejszymi informacjami, przedstawionymi w zwięzłej i przystępnej formie.

Dążymy do tego, żeby pracownicy naszej sieci franczyzowej Fines – Operator Bankowy, dysponowali nie tylko kompletną, ale przede wszystkim aktualną wiedzą, niezbędną do profesjonalnego wykonywania zawodu pośrednika finansowego.