Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Akcja wyborcza „Wybierz Fines!”

Infolinia

58 345 85 45

Akcja Fines Operator Bankowy pod hasłem „Wybierz Fines!” wystartowała 8 września w miejscowości Pleszew w woj. wielkopolskim. Do 1 października Finesobus kredytowy odwiedził kilkanaście miast w zachodniej Polsce.   

W zabytkowym autobusie klienci mogli bezpłatnie sprawdzić swoją zdolność kredytową, porównać oferty wielu banków oraz otrzymać doradztwo w zakresie obniżenia rat, wyszukania najlepszej oferty kredytu, konsolidacji lub szybkiej pożyczki.

Na klientów czekały kawa oraz upominki, a na najmłodszych balony, cukierki oraz uścisk dłoni maskotki Mewy.

Podróżując przez Polskę, rozpoczynając od Pleszewa, a kończąc we Wrześni, w wyśmienitym towarzystwie Fines oferowało profesjonalne doradztwo kredytowe.

 

Wrześniowa trasa kredytowego Finesobusu:

8 września – Pleszew

9 września – Jarocin

10 września – Leszno

11 września – Rawicz

14 i 15 września – Środa Wielkopolska

16 września – Słupca

17 września – Oborniki

18 i 21 września – Strzelce Krajeńskie

22 września – Choszczno

23 września – Wałcz

24 września – Piła

25 września – Złotów

28 września – Drezdenko

29 września – Skwierzyna

30 września – Tarnowo Podgórne

1 października – Września

 

W dniach 12-16 października odbyła się II tura trasy, podczas której Finesobus gościł w innej części Polski:

12 października – Rypin

13 października – Grodzisk Mazowiecki

14 października – Tomaszów Mazowiecki

15 i 16 października – Kielce