Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Akademia Doradcy Fines 2017

Infolinia

58 345 85 45

ADF
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
cof

Pierwsza w tym roku edycja Akademii Doradcy Fines właśnie trwa! Byliśmy już w Białymstoku, Olsztynie i Gdańsku. Przed nami jeszcze szkolenia w 11 miastach, podczas których będziemy poszerzać swoją wiedzę dotyczącą produktów bankowych.

W programie szkoleń m.in.

  1. Oferta produktowa.
  2. Wpływ kosztów utrzymania na zdolność kredytową dla kredytów krótko i długoterminowych (do 60 m-cy i powyżej).
  3. Maksymalne koszty pozaodsetkowe vs nowy kredyt przed upływem 120 dni.
  4. Ceny kredytów uzależnione od okresów kredytowania.
  5. Jak korzystać z raportu BIK: pożyczki pozabankowe, raport przy wnioskach z ofertą i decyzjach negatywnych.
  6. Atuty oferty ze współkredytobiorcą.